32
 

MODUŁY OPTYCZNE

SFP-10G-SR CISCO

Nowy Oryginalny Moduł Cisco 10GBASE-SR SFP+ Wielomodowy

nowy
Netto: 1 199,00 zł
brutto: 1 474,77 zł
refabrykowany
Netto: 89,00 zł
brutto: 109,47 zł

SFP-10G-SR CML

Moduł CML SR 850nm SFP+ [10G] LC 300M

nowy
Netto: 89,00 zł
brutto: 109,47 zł

SFP-10G-SR-RGD CML

Moduł CML SR 850nm SFP+ [10G] LC 300M [-40°C~85°C]

nowy
Netto: 89,00 zł
brutto: 109,47 zł

SFP-10G-LR CISCO

Oryginalny moduł Cisco 10GBASE-LR SFP+ 1310nm SMF 10km

nowy
Netto: 1 900,00 zł
brutto: 2 337,00 zł
refabrykowany
Netto: 649,00 zł
brutto: 798,27 zł

SFP-10G-LR CML

Moduł CML LR 1310nm SFP+ [10G] LC 10km

nowy
Netto: 109,00 zł
brutto: 134,07 zł

SFP-10G-LR-RGD

Moduł CML LR 1310nm SFP+ [10G] LC 10km [-40°C~85°C]

nowy
Netto: 164,00 zł
brutto: 201,72 zł