Zadzwoń, jesteśmy dostępni od 8:00 - 16:00 od pon. do pt.

597247132
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gigabitowe Jednomodowe Moduły Optyczne SFP SM Singlemode

( ilość produktów: 30 )

Nasza oferta na Wkładki SFP SM | Moduły 1G SM | Transceiver 1000BASE-LX zapewni Ci szybkie i niezawodne połączenie.

Skorzystaj z filtrów i znajdź idealny model dla swojej sieci. ;)

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 92 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-09
w pełni profesjonalna obsługa
2024-04-04
Bardzo sprawna osoba wspierająca proces zakupu i wdrożenia - gratuluję bardzo dobrych osób w firmie!
pixel