28
 

WS-C3560-48PS-S

Switch Cisco Catalyst 3560 48 10/100 PoE + 4 SFP IP Base software feature set (IPB)

Kategorie
SKU: WS-C3560-48PS-S
Producent: CISCO
Cena :
refabrykowany:
Netto: 243,09 zł
brutto: 299,00 zł

Chciałbyś kupić go w innej cenie ?
Złóż swoją ofertę.



Liczba produktów:  
Gwarancja podstawowa
Gwarancja rozszerzona

WS-C3560-48PS-S

  Przełączniki Cisco serii Catalyst 3560 to seria przełączników dla przedsiębiorstw występująca w wielu wariantach konfiguracyjnych. Przełączniki te cieszą się dużą popularnością, w szczególności z uwagi na przystępną cenę w stosunku do oferowanych funkcjonalności -wspierają IPV6, przełączają w warstwie trzeciej, obsługują routing oraz ruch multicast'ów. To tylko niektóre powody, dla których klienci wybierają ten produkt.

 

  Przełączniki tej serii są dostępne w wersjach 24 i 48 portowych z uplinkami gigabitethernet SFP oraz z portami miedzianymi o prędkości 10/100 Mb/s oraz również gigabitethernet 10/100/1000 Mb/s. Dostępne są wersje przełączników w standardzie PoE.

 

 

 

 

  Przełączniki 3560 od strony funkcjonalnej oprogramowania występują w dwóch wersjach - IP BASE (IPB) oraz IP SERVICES (IPS). O tym, która wersja software'u jest zainstalowana na urządzeniu mówi ostania litera numeru katalogowego produktu, np. WS-C3560-48PS-S dla IP Base, WS-C3560-48PS-E dla IP Services.

 

  Przełącznik WS-C3560-48PS-S posiada 48 portów 10/100 Mb/s, zasilanie PoE na wszystkich 48 portach, cztery uniwersalne gniazda SFP do obsadzenia modułami oraz oprogramowanie IP Base.

 
 
Rodzaj urządzenia Switch
Producent Cisco
Licencja IP Base
Typ oprogramowania IOS
Warstwa przełączania 3

Ilość portów 48
Szybkość portów [Mb/s] 100
Typ portów dominujących RJ45
Zintegrowane porty uplink Tak
Porty uplink [1G] 4
Typ portów uplink SFP

PoE Tak
Standard [IEEE] 802.3af
Ilość portów PoE 48
Dostępna moc PoE [W] 370
Maksymalna moc na port [W] 15.40
Ilość portów PoE [15.4] 24

Prędkość przełączania full-duplex [Gbps] 32
Prędkość przekazywania 64-bajty [Mpps] 13.10
Maksymalna ilość aktywnych VLANs 128
Dostępne identyfikatory VLAN 1024
Unicast MAC adres 12000
MTU 9000
Jumbo frame 9018

Możliwość stackowania Nie

Pamięć flash [MB] 16
Pamięć DRAM [MB] 128

Temperatura pracy min. [°C] 0
Temperatura pracy maks. [°C] 45
Wilgotność pracy min.[%] 10
Wilgotność pracy maks.[%] 85
Hałas podczas pracy typowy [dB] 42
Minimalne zużycie prądu [W] 72
Maksymalne zużycie prądu [W] 86

Złącze zasilacza RPS Tak
Redundanty zasilacz Nie
Redundanty zasilacz w komplecie Nie

Wysokość [cm] 4.40
Szerokość [cm] 44.50
Głębokość [cm] 37.80
Waga [kg] 6
MTBF [h] 173500
Moc zasilacza [W] 530

GLC-ZX-SM CISCO

Oryginalny moduł Cisco GLC-ZX-SM 1550nm 70-100km
od: 999,00 zł netto

GLC-SX-MMD CISCO

Moduł Cisco oryginlany 1G SFP, MMF, 850nm, LC, DOM
od: 149,00 zł netto

GLC-LH-SMD CISCO

Używany moduł Cisco oryginalny 1000BASE-LX/LH SFP,...
od: 390,00 zł netto
Na wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Istnieje możliwość wydłużenia nawet do 5 lat.
Można również nabyć gwarancję rozszerzoną. Poszczególne ceny można sprawdzić w kalkulatorze powyżej.

Szczegółowy opis gwarancji podstawowej oraz rozszerzonej dostępny jest pod adresem:
https://sklep.comel-it.com/Help
Dostawa i płatność
Dostawa i płatność
Dostawa

Zamówiony towar dostarczamy do odbiorcy zwykle następnego dnia od dnia zamówienia. Zdarza się jednak, że towaru nie mamy na stanie w takiej sytuacji, dział handlowy skontaktuje się z Tobą i przedstawi termin dostawy towaru. Jeśli zaakceptujesz warunki dostawy, otrzymasz potwierdzenie zamówienia, a towar pojawi się w uzgodnionym terminie.

Płatność

Płatność za towar może zostać uiszczona za pomocą przelewu bankowego, karty kredytowej, karty bankomatowej/debetowej jak również za pomocą serwisu PayPal. Transakcje bezgotówkowe są obsługiwane w naszym sklepie za pomocą serwisu PayU.

Istnieje możliwość zakupu towaru na raty lub na znacznie wydłużony termin płatności, a także w formie leasingu. Aby dowiedzieć się więcej na temat dodatkowych form płatności za towar napisz do nas handlowy@comel-it.com.

Dotychczasowe oceny