SWITCHE CATALYST

Switche Cisco to profesjonalne, zarządzalne i niezawodne urządzenia. W ofercie znajdują się switche fastethernet, gigabitethernet jak i 10 Gigabit. Następnie dzielą się one na switche warstwy L2, oraz L3. Switche warstwy L2 i L3 odróżnia funkcjonalność. Dość często switche warstwy L3 są wybierane jako switche dostępowe ze względu na to że potrafią zrobić routing między VLANami.

Switche Cisco to profesjonalne, zarządzalne i niezawodne urządzenia. W ofercie znajdują się switche fastethernet, gigabitethernet jak i 10 Gigabit. Następnie dzielą się one na switche warstwy L2, oraz L3. Switche warstwy L2 i L3 odróżnia funkcjonalność. Dość często switche warstwy L3 są wybierane jako switche dostępowe ze względu na to że potrafią zrobić routing między VLANami.


WS-C2940-8TF-S

Switch Cisco WS-C2940-8TF-S 8xFE 1xGE (SFP) + 1xFX

refabrykowany
Netto: 199,00 zł
brutto: 244,77 zł

WS-C2940-8TT-S

8 10/100 Ethernet ports...

refabrykowany
Netto: 205,00 zł
brutto: 252,15 zł

WS-C2950G-24-EI-DC

Switch Cisco Catalyst 24 10/100 + 2 1000BASE-X + Enhanced Image DC version

refabrykowany
Netto: 299,00 zł
brutto: 367,77 zł

WS-C2950ST-8-LRE

Switch Cisco Catalyst 8-port 2950-based Long Reach Ethernet Switch

refabrykowany
Netto: 95,00 zł
brutto: 116,85 zł

WS-C2950SX-24

Switch Cisco Catalyst 24 10/100 ports w/2 1000BASE-SX ports, Standard Image only

refabrykowany
Netto: 159,00 zł
brutto: 195,57 zł

WS-C2955S-12

2955 12 TX w/Single Mode Uplinks

refabrykowany
Netto: 290,00 zł
brutto: 356,70 zł

WS-C2955T-12

2955 12 TX ports w/ copper uplinks

refabrykowany
Netto: 317,07 zł
brutto: 390,00 zł

WS-C2960+24LC-L

Switch Cisco Catalyst 2960 Plus 24 10/100 (8 PoE) + 2T/SFP LAN Base

refabrykowany
Netto: 1 100,00 zł
brutto: 1 353,00 zł

WS-C2960+24LC-S

Switch Cisco Catalyst 2960 Plus 24 10/100 (8 PoE) + 2T/SFP LAN Lite

refabrykowany
Netto: 1 249,00 zł
brutto: 1 536,27 zł

WS-C2960+24PC-L

Switch Cisco Catalyst 2960 Plus 24 10/100 PoE + 2T/SFP LAN Base

refabrykowany
Netto: 490,00 zł
brutto: 602,70 zł
  • Adobe
  • Cisco
  • Dell
  • Eset
  • Extreme
  • FSP
  • HP
  • Insert
  • Juniper
  • Microsoft
  • Novitus
  • Sumitomo
  • Symantec
  • Zkteco