Телефонуйте, працюємо з 9:00 – 17:00 від Пн. по Пт.

Збережіть у списку покупок
Створіть новий список покупок
Moduł CML 1310nm QSFP28 [50G] LC 10km

Moduł CML 1310nm QSFP28 [50G] LC 10km

  • QSFP-50G-10KM-1310
Розмір
19 840,48 ГРН
/ шт. без ПДВ

24 403,79 ГРН

/ шт. з ПДВ
Товар під замовлення
Товар під замовлення
Безкоштовна доставка до поштоматуБільше інформації
Smile - доставка з інтернет-магазинів при замовленні 498,50 ГРН є безкоштовно.

Купивши товар, отримаєте безкоштовну доставку!

поставки з інтернет-магазинів при замовленню за 498,50 ГРН є безкоштовно.
Безкоштовна доставка включає доставку до поштомату
Запропонувати свою ціну, зробити запит
Ми перевіримо, чи зможемо ми погодитися на Вашу запропоновану ціну та у відповідь ми надішлемо Вам пропозицію. Будь ласка, введіть свою електронну адресу або телефон, якщо Ви віддаєте перевагу телефонному зв’язку.
Унікальний код товару
QSFP-50G-010-1310
Тип пристрою
Оптичний модуль
Виробник
CML
Сумістність
CISCO
Стандарт модуля
QSFP28
Швидкість передачі
50G
Тип з'єднання
LC
Кількість волокон
2
Довжина хвилі передавача Tx
1310нм
Тип оптоволокна
Одномодовий
Діапазон передачі
40Км
Мінімальна потужність передавача
0,4 дБм
Максимальна потужність передатчика
6,6 дБм
Діапазон температур
Стандартний
Мінімальна температура роботи
0°C
Максимальна температура роботи
70°C
Цифровий Діагностичний Моніторинг [ЦДМ]
Так
Вам потрібна допомога? У вас є які-небудь питання?Задайте питання, і ми негайно відповімо, публікуючи найцікавіші запитання та відповіді для інших.
Запитайте про товар
Якщо наведеного вище опису вам недостатньо, надішліть нам своє запитання щодо цього товару. Ми постараємося відповісти якомога швидше. Дані обробляються відповідно до політикою конфіденціальності. Подаючи їх, ви приймаєте його положення.
Напишіть свою думку
Ваша оцінка:
5/5
Додайте власне фото товару:
IdoSell Trusted Reviews
4.89 / 5.00 83 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2022-12-24
Дякую! Швидко відправили. UPS працює.
2024-05-09
w pełni profesjonalna obsługa
pixel