WS-G5484 CISCO NOWY

1000BASESX ShortWavelength GBIC MultimodeOnly

Акції
Артикул : WS-G5484 NEW
Виробник : CISCO
Ціна :
новий:
Ціна: 12,20 zł

Хочете придбати товар за іншою ціною?
Запропонуйте свою ціну.



Кількість товару:  
Тип пристрою Moduł optyczny
Виробник CISCO
Сумісність апаратного забезпечення CISCO

Тип модуля Duplex
Швидкість передачі [Gbps] 1
Тип роз'єму SC
Кількість оптичних волокон 2
Довжина хвилі [нм] 850
Тип оптичного волокна Wielomodowy
Діапазон пропускання [нм] 0.25
Температурний діапазон Standardowy
Мінімальна робоча температура [° C] 0
Максимальна робоча температура [° C] 70
Digital Diagnostic Monitoring [DDM] Nie
Надаємо 12-місячну гарантію на всі пристрої, які ми продаємо. Можна продовжити її до 5 років.
Ви також можете придбати розширену гарантію. Ціни можна перевірити в розділах основна та розширена гарантії вище.

Детальний опис основної і розширеної гарантії - доступний за адресою:
https://sklep.comel-it.com/Help
product.details.delivery_payment
product.details.delivery_payment
product.details.guarantee_service.delivery

product.details.delivery_payment.text1

product.details.delivery_payment.payment

product.details.delivery_payment.text2

product.details.delivery_payment.text3

Попередні оцінки

Разом з цим також купують

GLC-SX-MM CISCO

GE SFP, LC connector SX transceiver
від: 8,13 zł ціна

WS-G5486 CISCO

1000BASELXLH GBIC singlemode or multimode
від: 80,49 zł ціна