WS-C4948E-E

Cat 4948E-F, ES, 48x 10/100/1000+ 4 SFP+, AC PS, Fr Ext

Категорії
Артикул : WS-C4948E-E
Виробник : CISCO
Ціна :
б/у:
Ціна: 3 999,00 zł

Хочете придбати товар за іншою ціною?
Запропонуйте свою ціну.



Кількість товару:  
Базова гарантія
Розширена гарантія

Switch Catalyst 4948E ES 48-Port 10/100/1000, 4 SFP+ 10G, 2 x AC zasilacz

 

C4948-ACC-KIT

Zestaw montażowy do switchy 4948 do szafy 19''
від: 149,00 zł ціна

PWR-C49E-300AC-R

Zasilacz Cisco do switchy 4948E 300WAC front-to-ba...
від: 599,00 zł ціна

GLC-LH-SMD CML

Moduł CML LR SM 1310nm SFP [1G] LC 20km DDM
від: 45,00 zł ціна

GLC-SX-MMD CML

Moduł CML SR MM 850nm SFP [1G] LC 550m DDM
від: 39,00 zł ціна

GLC-TE CML

Moduł CML SFP [10/100/1000M] RJ45 100m
від: 69,00 zł ціна

SFP-10G-T

Moduł CML 10GBASE-T SFP+ RJ45 Elektryczny
від: 219,00 zł ціна
Надаємо 12-місячну гарантію на всі пристрої, які ми продаємо. Можна продовжити її до 5 років.
Ви також можете придбати розширену гарантію. Ціни можна перевірити в розділах основна та розширена гарантії вище.

Детальний опис основної і розширеної гарантії - доступний за адресою:
https://sklep.comel-it.com/Help
product.details.delivery_payment
product.details.delivery_payment
product.details.guarantee_service.delivery

product.details.delivery_payment.text1

product.details.delivery_payment.payment

product.details.delivery_payment.text2

product.details.delivery_payment.text3

Попередні оцінки