WS-C3560G-48PS-E

Cat3560V2 48 10/100 PoE+ 4 SFP +IPS Enh Image

Категорії
Артикул : WS-C3560G-48PS-E
Виробник : CISCO
Ціна :
б/у:
Ціна: 839,00 zł

Хочете придбати товар за іншою ціною?
Запропонуйте свою ціну.



Кількість товару:  
Базова гарантія
Розширена гарантія

GLC-LH-SMD |CML

Moduł CML LR Jednomodowy 1310nm, 1G [SFP], LC, 20k...
від: 45,00 zł ціна

GLC-SX-MMD |CML

Moduł CML SR Wielomodowy 850nm, 1G [SFP], LC, 550m...
від: 39,00 zł ціна

GLC-TE |CML

Moduł CML Elektryczny, 1G [RJ45], 10/100/1000M, 10...
від: 79,00 zł ціна
Надаємо 12-місячну гарантію на всі пристрої, які ми продаємо. Можна продовжити її до 5 років.
Ви також можете придбати розширену гарантію. Ціни можна перевірити в розділах основна та розширена гарантії вище.

Детальний опис основної і розширеної гарантії - доступний за адресою:
https://sklep.comel-it.com/Help
product.details.delivery_payment
product.details.delivery_payment
product.details.guarantee_service.delivery

product.details.delivery_payment.text1

product.details.delivery_payment.payment

product.details.delivery_payment.text2

product.details.delivery_payment.text3

Попередні оцінки