WS-C2960-24PC-L

Switch Cisco Catalyst 2960 24 x 10/100 PoE (370W), 2 x 10/100/1000/SFP, LAN Base

Promocja
SKU: WS-C2960-24PC-L
Producent: CISCO
Cena :
refabrykowany:
Netto: 349,00 zł
brutto: 429,27 zł

Chciałbyś kupić go w innej cenie ?
Złóż swoją ofertę.



Liczba produktów:  
Gwarancja podstawowa
Gwarancja rozszerzona
Cisco Catalyst 2960 to Fast Ethernetowe przełączniki dostępowe warstwy drugiej, zarządzalne, obsługujące połączenia głosowe, wideo i transport danych oraz zapewniające bezpieczny dostęp. Przeznaczone są do małych i średnich sieci.

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj urządzenia 24-portowy przełącznik, zarządzalny
Rodzaj obudowy Montowany w szafie rack, 1U
Interfejsy Fast Ethernet
Porty 24 porty 10/100 (PoE) + 2 porty combo Gigabit SFP
Power over Ethernet (PoE) Tak, maksymalnie 15,4W na port
Wydajność Przełączanie: 32 Gbps
Przekazywanie (64-bajtowy rozmiar pakietu): 6.5 Mpps
Rozmiar tablicy adresów MAC 8 000 wpisów
Protokoły zdalnego zarządzania SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH
Algorytm szyfrowania SSL
Metoda uwierzytelniania Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+
Cechy Przełączanie warstwy 2, Autowykrywanie urządzenia, dynamiczne przydzielanie adresu IP, Power over Ethernet (PoE), autonegocjacja, BOOTP, ARP, równoważenie obciążenia, VLAN, auto MDI/MDI-X, IGMP snooping, Syslog, DiffServ, Broadcast Storm Control, IPv6, Multicast Storm Control, Unicast Storm Control, RSTP, MSTP, DHCP snooping, DTP, PAgP, ACL, QoS, LACP, Port Security, MAC Address Notification, RSPAN
RAM 64 MB
Flash 32 MB
Wskaźniki stanu Aktywność łącza, prędkość transmisji portu, tryb duplexu portu, MOC, łącze OK, system

ŁĄCZNOŚĆ

Interfejsy 24 porty 100Base-TX RJ-45 - PoE
2 porty 1000Base-T RJ-45
2 porty SFP (mini-GBIC)

MOC

Zasilacz Wewnętrzny zasilacz
Wymagane napięcie AC 120/230 V ( 50/60 Hz )
Zużycie energii 45 Watt

OPROGRAMOWANIE

Zainstalowane oprogramowanie Cisco IOS LAN Base

WYMIARY I WAGA

Szerokość 44.5 cm
Głębokość 32.5 cm
Wysokość 4.4 cm
Waga 5.45 kg
porty dominujące 10/100
liczba portów dominująca 24
poe TAK/NIE tak
Czy jest opcja DC TAK/NIE nie
moc zasilacza (AC) [VAC] max 369,6
wydajność przłączania/Interrupt performance 32 gbps forwarding (64-bajtowy rozmiar pakietu) : 6.5 mpps
wielkość_cm 4,4x44,5x32,8
Wys [H] (cm) 4,4
Głę [D](cm) 44,5
Szer [W] (cm) 32,8
waga_kg 5.4
tem_pracy (1500 m) min [C] -5
tem_pracymax [C] 45
wilgot % min 10
wilg % max 85
hałas max [dB] 48
MTBF 242,818
Forwarding rate Mpps 6.5 mpps
Maximum transmission unit (MTU) (bytes) up to 9,000 bytes
Memory DRAM (MB) 64mb
Flash memory 32 mb
MAC 8000
layer l2
czy jest stakowalny/czy pracuje w stosie nie
uplink - rodzaj dual-purpose
liczba portów uplink 2
Jumbo frames (bytes) 9,016 bytes
VLAN IDs 4000
Max VLANs 64
Forwarding Bandwidth 16 gbps
ipv4 256
typ poe ieee 802.3af
wydajność stosu/stack performance x
typ netflow 0
netflow 0
wibracje 0
wstrząsy 0
moc zasilacza (DC) x
moc zasilacza (AC) [W] max 370
ilość portów w stosie (Max dla serii)/Number of ports in the stack x

GLC-ZX-SM CISCO

Oryginalny moduł Cisco GLC-ZX-SM 1550nm 70-100km
od: 999,00 zł netto

GLC-LH-SM CISCO

Cisco oryginalny 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310...
od: 28,46 zł netto

GLC-LH-SMD CISCO

Używany moduł Cisco oryginalny 1000BASE-LX/LH SFP,...
od: 390,00 zł netto

GLC-SX-MMD SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo SFP 1G Wielomodowy 550M 850nm ...
od: 39,00 zł netto

GLC-SX-MMD CISCO

Moduł Cisco oryginlany 1G SFP, MMF, 850nm, LC, DOM
od: 149,00 zł netto

SM-ES2-24

Cisco Enhanced EtherSwitch L2 Service Module, 23 F...
od: 829,00 zł netto

SM-ES3G-24-P

Cisco Enhanced EtherSwitch L2/L3 Service Module, 2...
od: 4 299,00 zł netto
Wyprzedaż

PWR-RPS2300

Cisco Redundant Power System 2300 and Blower,No Po...
od: 59,00 zł netto

CAB-RPS2300-E

RPS kabel dla switchy 3560-E, 3750-E, 2960-X oraz ...
od: 256,91 zł netto

GLC-T CISCO

Cisco moduł MiniGBIC/SFP 1000BaseT (RJ45) używany
od: 189,00 zł netto
Na wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Istnieje możliwość wydłużenia nawet do 5 lat.
Można również nabyć gwarancję rozszerzoną. Poszczególne ceny można sprawdzić w kalkulatorze powyżej.

Szczegółowy opis gwarancji podstawowej oraz rozszerzonej dostępny jest pod adresem:
https://sklep.comel-it.com/Help
Dostawa i płatność
Dostawa i płatność
Dostawa

Zamówiony towar dostarczamy do odbiorcy zwykle następnego dnia od dnia zamówienia. Zdarza się jednak, że towaru nie mamy na stanie w takiej sytuacji, dział handlowy skontaktuje się z Tobą i przedstawi termin dostawy towaru. Jeśli zaakceptujesz warunki dostawy, otrzymasz potwierdzenie zamówienia, a towar pojawi się w uzgodnionym terminie.

Płatność

Płatność za towar może zostać uiszczona za pomocą przelewu bankowego, karty kredytowej, karty bankomatowej/debetowej jak również za pomocą serwisu PayPal. Transakcje bezgotówkowe są obsługiwane w naszym sklepie za pomocą serwisu PayU.

Istnieje możliwość zakupu towaru na raty lub na znacznie wydłużony termin płatności, a także w formie leasingu. Aby dowiedzieć się więcej na temat dodatkowych form płatności za towar napisz do nas handlowy@comel-it.com.

Dotychczasowe oceny

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

STK-RACKMOUNT-1RU

Uchwyt do switcha Catalyst 1900, 2900 ,3500
od: 46,31 zł netto

CISCO1841

Router Cisco 1841 2xFE, 2 WAN slots, 32MB Flash, 1...
od: 202,44 zł netto

CAB-CONSOLE-RJ45

Kabel konsolowy 1.8m z RJ45 i DB9F
od: 31,71 zł netto

WS-C2960G-48TC-L

Switch Cisco Catalyst 2960G 48x 10/100/1000, 4 RJ4...
od: 690,00 zł netto
  • Adobe
  • Cisco
  • Dell
  • Eset
  • Extreme
  • FSP
  • HP
  • Insert
  • Juniper
  • Microsoft
  • Novitus
  • Sumitomo
  • Symantec
  • Zkteco