⋅ SFP WDM

Rodzaj urządzenia
Producent
Kompatybilność
Standard modułu
Typ modułu
Typ złącza
Typ światłowodu
Zakres temperatur
Prędkość transmisji [Gbps]
Ilość włókien
Długość fali nadawczej Tx [nm]
Zasięg transmisji [km]

GLC-EX-SMD

Moduł CML ER 1310nm SFP [1G] LC 40KM DDM

nowy
Netto: 79,00 zł
brutto: 97,17 zł

SFP-WDM-10KM-1310

Moduł CML WDM 1310nm SFP [1G] LC 10km DDM

nowy
Netto: 44,00 zł
brutto: 54,12 zł

SFP-WDM-10KM-1310-1490

Moduł CML WDM Tx:1310nm SFP [1G] LC 10km DDM Rx:1490nm

nowy
Netto: 44,00 zł
brutto: 54,12 zł

SFP-WDM-10KM-1310-HP

Moduł CML WDM 1310nm SFP [1G] LC 10km DDM

nowy
Netto: 44,00 zł
brutto: 54,12 zł

SFP-WDM-10KM-1310-RGD

Moduł CML WDM 1310nm SFP [1G] LC 10km [-40°C~85°C]

nowy
Netto: 99,00 zł
brutto: 121,77 zł

SFP-WDM-10KM-1490-1310

Moduł CML WDM Tx:1490nm SFP [1G] LC 10km DDM Rx:1310nm

nowy
Netto: 54,00 zł
brutto: 66,42 zł

SFP-WDM-10KM-1550

Moduł CML WDM 1550nm SFP [1G] LC 10km DDM

nowy
Netto: 54,00 zł
brutto: 66,42 zł

SFP-WDM-10KM-1550-HP

Moduł CML WDM 1550nm SFP [1G] LC 10km DDM

nowy
Netto: 54,00 zł
brutto: 66,42 zł

SFP-WDM-10KM-1550-RGD

Moduł CML WDM 1510nm SFP [1G] LC 10km [-40°C~85°C]

nowy
Netto: 99,00 zł
brutto: 121,77 zł

SFP-WDM-120KM-1490

Moduł CML WDM 1490nm SFP [1G] LC 120km DDM

nowy
Netto: 71,52 zł
brutto: 87,97 zł