PATCHCORDY

ADAPTER LC-LC MULTIMODOWY

Adapter Multimodowy LC-LC (Złączka)

nowy
Netto: 10,00 zł
brutto: 12,30 zł

LC-LC DUPLEX ADAPTER

Adapter Singlemodowy LC-LC

nowy
Netto: 9,92 zł
brutto: 12,20 zł

ADAPTER SC/PC SM SX

ADAPTERKI DO PRZEŁACZNICY ŚWIATŁOWODOWEJ

nowy
Netto: 5,30 zł
brutto: 6,52 zł

ADAPTER SC-SC MM DX

Adapterki do przełącznicy światłowodowej

nowy
Netto: 3,40 zł
brutto: 4,18 zł

AF1000SF-C

1000 M SFP MEDIA CONVENTER W/O MODU

nowy
Netto: 159,00 zł
brutto: 195,57 zł

AF1100-C

Media konwerter posiadający wolny slot SFP oraz gdniazdo na miedziany gigabit ethernet, ponieważ konwerter obsługuje przełączanie Store&Forward można do niego podłączać urządzenia 10/100/1000

nowy
Netto: 313,10 zł
brutto: 385,11 zł

E2000E2000-10M-SM

Jednomodowy patchcord światłowodowy dupleksowy E2000-E2000 o długosci 10m

nowy
Netto: 31,34 zł
brutto: 38,55 zł

E2000E2000-1M-SM

Jednomodowy patchcord światłowodowy dupleksowy E2000-E2000 o długosci 1m

nowy
Netto: 31,34 zł
brutto: 38,55 zł

E2000E2000-3M-SM

Jednomodowy patchcord światłowodowy dupleksowy E2000-E2000 o długosci 3m

nowy
Netto: 31,34 zł
brutto: 38,55 zł

E2000E2000-4M-SM

Jednomodowy patchcord światłowodowy dupleksowy E2000-E2000 o długosci 4m

nowy
Netto: 31,34 zł
brutto: 38,55 zł
  • Adobe
  • Cisco
  • Dell
  • Eset
  • Extreme
  • FSP
  • HP
  • Insert
  • Juniper
  • Microsoft
  • Novitus
  • Sumitomo
  • Symantec
  • Zkteco