Акції
Акції

4,00

WIC-1B-S/T

Cisco Systems WIC-1B-S/T 1-Port ISDN WAN Interface Card(dial and leased line)

б/у
Ціна: 4,00 zł
Акції

8,13

GLC-SX-MM CISCO

GE SFP, LC connector SX transceiver

б/у
Ціна: 8,13 zł
Акції

12,20

WS-G5484 CISCO NOWY

1000BASESX ShortWavelength GBIC MultimodeOnly

новий
Ціна: 12,20 zł
б/у
Ціна: 2,85 zł
Акції

2,85

WS-G5484 CISCO

1000BASESX ShortWavelength GBIC MultimodeOnly

новий
Ціна: 12,20 zł
б/у
Ціна: 2,85 zł
Акції

8,05

CVR-X2-SFP

Cisco TwinGig Converter Module

б/у
Ціна: 8,05 zł
Акції

3,66

DS-SFP-FC-2G-SW

Cisco 2 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC

б/у
Ціна: 3,66 zł
Акції

69,00

SFP-10G-SR CISCO

10GBASE-SR SFP Module

новий
Ціна: 1 199,00 zł
б/у
Ціна: 69,00 zł
Акції

3,98

DS-SFP-FC4G-SW

Cisco 4 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC

б/у
Ціна: 3,98 zł
Акції

69,00

AIR-AP1242AG-E-K9

Cisco Access Point 802.11a/g, 2.4/5Ghz, Autonomous, External Antennas

б/у
Ціна: 69,00 zł
Акції

69,00

AIR-LAP1242AG-E-K9

Cisco Acces Point 802.11 a/g, 2.4Ghz, Internal Antennas

б/у
Ціна: 69,00 zł
Акції

8,00

WIC-1B-S/T-V3

Cisco Systems WIC-1B-S/T-V3 1-Port ISDN WAN Interface Card (dial and leased line)

б/у
Ціна: 8,00 zł
Акції

7,32

MT18HVF12872Y-40ED1

MT18HVF12872Y-40ED1 Micron DDR2

б/у
Ціна: 7,32 zł
Акції

219,00

MCS7816I3-K9-CMC1

MCS 7816-I3 Cisco Unified Communications Manager 7.0 Appliance

б/у
Ціна: 219,00 zł
Акції

299,00

SRX-MP-1T1E1

1-port T1 or E1 Mini-PIM for branch SRX Series

б/у
Ціна: 299,00 zł
Акції

199,00

CP-7936-MIC-KIT

Mikrofon do stacji konferencyjnej 7936

б/у
Ціна: 199,00 zł
Акції

974,80

JA-STRM2500-A2-BSE

Juniper Networks STRM2500 6x500GB

б/у
Ціна: 974,80 zł
Акції

999,00

SRX1400BASE-GE-AC

Juniper SRX1400 with SRX1K-NPC-SPC-1-10-40, SRX1K-RE-12-10, SRX1K-SYSIO-GE, 1xAC PSU

б/у
Ціна: 999,00 zł
Акції

121,14

DPSN-300DB D

DELTA Power Supply 300W 100-240V 5.0A 47-63HZ Hot Plug for DELL PowerConnect 8024 / 8024F

б/у
Ціна: 121,14 zł
Акції

100,00

SR520-ADSL-K9

Cisco SR 520 ADSL 4x Fast Ethernet Router

б/у
Ціна: 100,00 zł
Акції

249,00

MCS-7835-H1-CC1

HW Only MCS-7835-H1 with 2048MB RAM and Two 72GB SCSI HD

б/у
Ціна: 249,00 zł
Акції

390,00

SRX-MP-1SFP

1-Port SFP Mini-PIM (not supported on SRX220)

б/у
Ціна: 390,00 zł
Акції

23,58

FTLX8571D3BCL | SFP-10G-SR

Moduł Finisar 850nm SFP+ 10G Multimode

б/у
Ціна: 23,58 zł