Oferta specjalna
Promocja

799,00

EX4200-48T

48-portowy przełącznik wieżowy (stackowalny) 10/100/1000, 8x PoE

nowy
Netto: 12 272,91 zł
brutto: 15 095,68 zł
refabrykowany
Netto: 799,00 zł
brutto: 982,77 zł
Polecane

800,00

Program Spedycyjny Hermes 1 stanowisko

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO LUB MAILOWEGO Marcin Łuczyk tel.: +48 59 724 7137 E-mail: marcinluczyk@comel-it.com / zlecenia transportowe

nowy
Netto: 800,00 zł
brutto: 984,00 zł
Promocja

1 290,00

CISCO892FW-E-K9

Router 892 1x GE SFP/RJ45, 9x 10/100 RJ45, WiFi 802.11n 2,4/5Ghz, ISDN BRI, IOS Security, Cisco

refabrykowany
Netto: 1 290,00 zł
brutto: 1 586,70 zł
Promocja

1 499,00

WS-C2960XR-24TS-I

Switch Cisco Catalyst 2960-XR 24 GigE, 4 x 1G SFP, IP Lite

refabrykowany
Netto: 1 499,00 zł
brutto: 1 843,77 zł
Promocja

7 199,00

TS1000 ZKTeco

TS1000 to kołowrót trójramienny.

nowy
Netto: 7 199,00 zł
brutto: 8 854,77 zł
Promocja

1 900,00

EX3300-24P

EX3300 24-port 10/100/1000BASE-T (24PoE+ ports) with 4 SFP+ 10G

nowy
Netto: 1 900,00 zł
brutto: 2 337,00 zł
refabrykowany
Netto: 1 900,00 zł
brutto: 2 337,00 zł
Promocja

812,20

WS-C4948-S

Switch Cisco Catalyst 4948, 48x 10/100/1000, 4x SFP, 1 AC PS, IOS IP Base

refabrykowany
Netto: 812,20 zł
brutto: 999,00 zł
Promocja

799,00

DELL X1018P

Switch DELL X1018P 16 portów 1GbE PoE i 2 porty SFP 1GbE

nowy
Netto: 799,00 zł
brutto: 982,77 zł
Promocja

1 617,89

CISCO7301

Router Cisco 7301, 521 Mbps, 256MB, A/C power,32MB Flash

refabrykowany
Netto: 1 617,89 zł
brutto: 1 990,00 zł
Promocja

399,00

AIR-AP1042N-E-K9

Cisco Acces Point 802.11 a/g/n, 2.4/5GHz, Autonomiczny, Wewnętrzne Anteny

refabrykowany
Netto: 399,00 zł
brutto: 490,77 zł
Promocja

1 990,00

POS NOVITUS INTENSA

POS NOVITUS INTENSA Nowe, ekonomiczne urządzenie w ofercie NOVITUS. (możliwość zakupu z systemem operacyjnym Microsoft Windows 10 1850,00zł netto) NP INTENSA

nowy
Netto: 1 990,00 zł
brutto: 2 447,70 zł
Promocja

235,77

WS-C2960-24PC-L

Switch Cisco Catalyst 2960 24 10/100 PoE, 2 10/100/1000/SFP LAN Base

refabrykowany
Netto: 235,77 zł
brutto: 290,00 zł
Promocja

235,77

SRX100B

SRX100B Services Gateway with 8 Fast Ethernet ports, 512 MB DRAM, and 1 GB NAND flash memory.

refabrykowany
Netto: 235,77 zł
brutto: 290,00 zł
Wyprzedaż

3,98

DS-SFP-FC4G-SW

Cisco 4 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC

nowy
Netto: 3,98 zł
brutto: 4,90 zł
Polecane

350,00

AT-9424T/POE

Layer 3 PoE switch with 20 x 10/100/1000T ports, 4 x 10/100/1000T / SFP combo ports

refabrykowany
Netto: 350,00 zł
brutto: 430,50 zł
Wyprzedaż

80,49

PWR-RPS2300

Cisco Redundant Power System 2300 and Blower,No Power Supply

refabrykowany
Netto: 80,49 zł
brutto: 99,00 zł
Wyprzedaż

59,00

WS-C3550-48-SMI

Switch Cisco Catalyst 48 10/100 + 2 GBIC Standard Multilayer Image

refabrykowany
Netto: 59,00 zł
brutto: 72,57 zł
Promocja

317,07

WS-X6748-GE-TX

Moduł Cisco 48-port 10/100/1000 GE Mod: fabric enabled, RJ-45

refabrykowany
Netto: 317,07 zł
brutto: 390,00 zł
Wyprzedaż

2,85

WS-G5484 CISCO

Oryginalny Cisco 1000BASESX Short Wavelength GBIC Multimode only

nowy
Netto: 12,20 zł
brutto: 15,00 zł
refabrykowany
Netto: 2,85 zł
brutto: 3,50 zł
Polecane

850,00

AIR-CAP3602I-E-K9

Cisco Access Point 3600i AP 802.11agn w/CleanAir, 4x4:3SS, Wewnętrzne Anteny

refabrykowany
Netto: 850,00 zł
brutto: 1 045,50 zł
Wyprzedaż

99,00

CISCO877-SEC-K9

Router Cisco 877 Security Bundle with Advanced IP Services Annex A

refabrykowany
Netto: 99,00 zł
brutto: 121,77 zł
Promocja

72,00

AIR-AP1242AG-E-K9

Cisco Access Point 802.11a/g, 2.4/5Ghz, Autonomiczny, Zewnętrzne Anteny

refabrykowany
Netto: 72,00 zł
brutto: 88,56 zł
Promocja

18 900,00

N3K-C3064PQ-10GX

Nowy Switch Cisco Nexus 3064-X, N3K-LAN1K9, 2xAC PSU, 48 SFP+, 4 QSFP+ ports, low-latency, Base + LAN Enterprise License

nowy
Netto: 18 900,00 zł
brutto: 23 247,00 zł
refabrykowany
Netto: 3 900,00 zł
brutto: 4 797,00 zł
Promocja

121,95

WS-C2960-24TC-L

Switch Cisco Catalyst 2960 24 10/100 + 2 10/100/1000/SFP LAN Base Image

refabrykowany
Netto: 121,95 zł
brutto: 150,00 zł
Wyprzedaż

609,76

SSG-550-001

Firewall Router SSG 550 with 1 GB Memory, 0 PIM Cards, 2 AC Power Supply, 1 Gbps

refabrykowany
Netto: 609,76 zł
brutto: 750,00 zł
Wyprzedaż

479,67

SSG-520M

Firewall Router SSG 520 with 1 GB Memory, 0 PIM Cards, 2 AC Power Supply, 650 Mbps

refabrykowany
Netto: 479,67 zł
brutto: 590,00 zł
Wyprzedaż

486,99

SRX210BE

Firewall Router Juniper SRX210 Services Gateway (Enhanced performance)512MB RAM, 850 Mbps

refabrykowany
Netto: 486,99 zł
brutto: 599,00 zł
Wyprzedaż

284,55

SA2500

Juniper Networks Secure Access 2500

refabrykowany
Netto: 284,55 zł
brutto: 350,00 zł
Wyprzedaż

186,99

NS-208-005 NetScreen-208

Firewall Juniper Networks NetScreen-208 375 Mbps

refabrykowany
Netto: 186,99 zł
brutto: 230,00 zł
Wyprzedaż

288,62

C7120-T3

Router CISCO T3 interface for T3 or Frame Relay connectivity 90Mbps

refabrykowany
Netto: 288,62 zł
brutto: 355,00 zł
  • Adobe
  • Cisco
  • Dell
  • Eset
  • Extreme
  • FSP
  • HP
  • Insert
  • Juniper
  • Microsoft
  • Novitus
  • Sumitomo
  • Symantec
  • Zkteco