Oferta specjalna
Wyprzedaż

284,55

SF200-48P

Cisco Przełącznik 48-Port 10/100 2-Port Gigabit PoE - SLM248PT-G5

refabrykowany
Netto: 284,55 zł
brutto: 350,00 zł
Wyprzedaż

99,00

SLM248G

SLM248G 48-Port 10/100 + 2-Port Gigabit Smart Switch: SFPs

refabrykowany
Netto: 99,00 zł
brutto: 121,77 zł
Wyprzedaż

999,00

SRX1400BASE-GE-AC

Juniper SRX1400 with SRX1K-NPC-SPC-1-10-40, SRX1K-RE-12-10, SRX1K-SYSIO-GE, 1xAC PSU

refabrykowany
Netto: 999,00 zł
brutto: 1 228,77 zł
Wyprzedaż

100,00

SR520-ADSL-K9

Cisco SR 520 ADSL 4x Fast Ethernet Router

refabrykowany
Netto: 100,00 zł
brutto: 123,00 zł
Wyprzedaż

249,00

MCS-7835-H1-CC1

HW Only MCS-7835-H1 with 2048MB RAM and Two 72GB SCSI HD

refabrykowany
Netto: 249,00 zł
brutto: 306,27 zł
Wyprzedaż

121,14

DPSN-300DB D

DELTA Power Supply 300W 100-240V 5.0A 47-63HZ Hot Plug for DELL PowerConnect 8024 / 8024F

refabrykowany
Netto: 121,14 zł
brutto: 149,00 zł
Wyprzedaż

99,00

CP-7936-MIC-KIT

Mikrofon do stacji konferencyjnej 7936

refabrykowany
Netto: 99,00 zł
brutto: 121,77 zł
Wyprzedaż

699,00

AS535-DFC-4CE1

AS5350 Quad E1/PRI DFC card

refabrykowany
Netto: 699,00 zł
brutto: 859,77 zł
Wyprzedaż

974,80

JA-STRM2500-A2-BSE

Juniper Networks STRM2500 6x500GB

refabrykowany
Netto: 974,80 zł
brutto: 1 199,00 zł
Wyprzedaż

3,98

DS-SFP-FC4G-SW

Cisco 4 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC

refabrykowany
Netto: 3,98 zł
brutto: 4,90 zł
Wyprzedaż

290,00

SA-VAM2

VPN Acceleration Module 2

refabrykowany
Netto: 290,00 zł
brutto: 356,70 zł
Wyprzedaż

49,00

AP541N-E-K9

Cisco AP 541 Dual Band Single Radio Clustering Access Point, E(ETSI)

refabrykowany
Netto: 49,00 zł
brutto: 60,27 zł
Wyprzedaż

49,00

SF100-24

Cisco SF100-24 24-Port 10/100 Switch

refabrykowany
Netto: 49,00 zł
brutto: 60,27 zł
Wyprzedaż

299,00

SRX-MP-1T1E1

1-port T1 or E1 Mini-PIM for branch SRX Series

refabrykowany
Netto: 299,00 zł
brutto: 367,77 zł
Wyprzedaż

3,98

WIC-1B-S/T

Moduł Cisco 1-Port ISDN WAN Interface Card ISDN BRI

refabrykowany
Netto: 3,98 zł
brutto: 4,90 zł
Wyprzedaż

89,00

SFP-10G-SR CISCO

Used Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF, up to 400m

nowy
Netto: 1 199,00 zł
brutto: 1 474,77 zł
refabrykowany
Netto: 89,00 zł
brutto: 109,47 zł
Wyprzedaż

7,32

SCAPC-SCAPC-SM-02M SX

Jednomodowy simpleksowy patchcord światłowodowy SCAPC-SCAPC SM SX o długości 2M

nowy
Netto: 7,32 zł
brutto: 9,00 zł
Wyprzedaż

49,00

PIX-VAC-PLUS

PIX 66-MHz DES/3DES/AES VPN Accelerator Card+ (VAC+)

refabrykowany
Netto: 49,00 zł
brutto: 60,27 zł
Wyprzedaż

219,00

MCS7816I3-K9-CMC1

MCS 7816-I3 Cisco Unified Communications Manager 7.0 Appliance

refabrykowany
Netto: 219,00 zł
brutto: 269,37 zł
Wyprzedaż

7,32

MT18HVF12872Y-40ED1

MT18HVF12872Y-40ED1 Micron DDR2

refabrykowany
Netto: 7,32 zł
brutto: 9,00 zł
Wyprzedaż

20,33

GLC-SX-MM CISCO

Moduł Cisco oryginalny 1000BASE-SX SFP, MMF, 850nm

refabrykowany
Netto: 20,33 zł
brutto: 25,01 zł
Wyprzedaż

3,66

DS-SFP-FC-2G-SW

Moduł Cisco DS-SFP-FC-2G-SW

refabrykowany
Netto: 3,66 zł
brutto: 4,50 zł
Wyprzedaż

8,05

CVR-X2-SFP

Cisco TwinGig Converter Module Przejście z X2 na 2xSFP 1G

refabrykowany
Netto: 8,05 zł
brutto: 9,90 zł
Wyprzedaż

790,00

AS2511-RJ

Access Server 16 RJ-45 ports

refabrykowany
Netto: 790,00 zł
brutto: 971,70 zł
Wyprzedaż

69,00

AIR-LAP1242AG-E-K9

Access Point Cisco 802.11a/g, 2.4/5Ghz, Wymagany Kontroler, Zewnętrzne Anteny

refabrykowany
Netto: 69,00 zł
brutto: 84,87 zł
Wyprzedaż

69,00

AIR-AP1242AG-E-K9

Cisco Access Point 802.11a/g, 2.4/5Ghz, Autonomiczny, Zewnętrzne Anteny

refabrykowany
Netto: 69,00 zł
brutto: 84,87 zł
Wyprzedaż

12,20

WS-G5484 CISCO NOWY

Nowy Oryginalny Cisco 1000BASESX Short Wavelength GBIC Multimode only

nowy
Netto: 12,20 zł
brutto: 15,00 zł
refabrykowany
Netto: 2,85 zł
brutto: 3,50 zł
Promocja

699,00

EX4200-48T

48-portowy przełącznik wieżowy (stackowalny) 10/100/1000

nowy
Netto: 12 272,91 zł
brutto: 15 095,68 zł
refabrykowany
Netto: 699,00 zł
brutto: 859,77 zł
Polecane

800,00

Program Spedycyjny Hermes 1 stanowisko

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO LUB MAILOWEGO!! Marcin Łuczyk tel.: +48 59 724 7137 E-mail: marcinluczyk@comel-it.com / zlecenia transportowe

nowy
Netto: 800,00 zł
brutto: 984,00 zł
Promocja

799,00

CISCO892FW

Router CISCO892FW-E-K9, 1x GE SFP/RJ45, 9x 10/100 RJ45, WiFi 802.11n 2,4/5Ghz, ISDN BRI, IOS Security

refabrykowany
Netto: 799,00 zł
brutto: 982,77 zł
Promocja

1 499,00

WS-C2960XR-24TS-I

Switch Cisco Catalyst 2960-XR 24 GigE, 4 x 1G SFP, IP Lite

refabrykowany
Netto: 1 499,00 zł
brutto: 1 843,77 zł
Promocja

7 199,00

TS1000 ZKTeco

TS1000 to kołowrót trójramienny.

nowy
Netto: 7 199,00 zł
brutto: 8 854,77 zł
Promocja

1 900,00

EX3300-24P

Switch Juniper 24-port 10/100/1000BASE-T (24PoE+ ports) with 4 SFP+ 10G

nowy
Netto: 1 900,00 zł
brutto: 2 337,00 zł
refabrykowany
Netto: 1 590,00 zł
brutto: 1 955,70 zł
Promocja

569,00

WS-C4948-S

Switch Cisco Catalyst 4948, 48x 10/100/1000, 4x SFP, 1 AC PS, IOS IP Base

refabrykowany
Netto: 569,00 zł
brutto: 699,87 zł
Promocja

799,00

DELL X1018P

Switch DELL X1018P 16 portów 1GbE PoE i 2 porty SFP 1GbE

nowy
Netto: 799,00 zł
brutto: 982,77 zł
Promocja

1 390,00

CISCO7301

Router Cisco 7301, 521 Mbps, 256MB, A/C power,32MB Flash

refabrykowany
Netto: 1 390,00 zł
brutto: 1 709,70 zł
Promocja

399,00

AIR-AP1042N-E-K9

Cisco Acces Point 802.11 a/g/n, 2.4/5GHz, Autonomiczny, Wewnętrzne Anteny

refabrykowany
Netto: 399,00 zł
brutto: 490,77 zł
Promocja

1 990,00

POS NOVITUS INTENSA

POS NOVITUS INTENSA Nowe, ekonomiczne urządzenie w ofercie NOVITUS. (możliwość zakupu z systemem operacyjnym Microsoft Windows 10 1850,00zł netto) NP INTENSA

nowy
Netto: 1 990,00 zł
brutto: 2 447,70 zł
Promocja

349,00

WS-C2960-24PC-L

Switch Cisco Catalyst 2960 24 x 10/100 PoE (370W), 2 x 10/100/1000/SFP, LAN Base

refabrykowany
Netto: 349,00 zł
brutto: 429,27 zł
Promocja

199,00

SRX100B

SRX100B Services Gateway with 8 Fast Ethernet ports, 512 MB DRAM, and 1 GB NAND flash memory.

refabrykowany
Netto: 199,00 zł
brutto: 244,77 zł
Polecane

299,00

AT-9424T/POE

Layer 3 PoE switch with 20 x 10/100/1000T ports, 4 x 10/100/1000T / SFP combo ports

refabrykowany
Netto: 299,00 zł
brutto: 367,77 zł
Wyprzedaż

59,00

PWR-RPS2300

Cisco Redundant Power System 2300 and Blower,No Power Supply

refabrykowany
Netto: 59,00 zł
brutto: 72,57 zł
Wyprzedaż

59,00

WS-C3550-48-SMI

Switch Cisco Catalyst 48 10/100 + 2 GBIC Standard Multilayer Image

refabrykowany
Netto: 59,00 zł
brutto: 72,57 zł
Promocja

249,00

WS-X6748-GE-TX

Moduł Cisco 48x 10/100/1000 48-port RJ45

refabrykowany
Netto: 249,00 zł
brutto: 306,27 zł
Wyprzedaż

2,85

WS-G5484 CISCO

Oryginalny Cisco 1000BASESX Short Wavelength GBIC Multimode only

nowy
Netto: 12,20 zł
brutto: 15,00 zł
refabrykowany
Netto: 2,85 zł
brutto: 3,50 zł
Polecane

490,00

AIR-CAP3602I-E-K9

Cisco Access Point 3600i AP 802.11agn w/CleanAir, 4x4:3SS, Wewnętrzne Anteny

refabrykowany
Netto: 490,00 zł
brutto: 602,70 zł
Wyprzedaż

299,00

CISCO877-SEC-K9

Router Cisco 877 Security Bundle with Advanced IP Services Annex A

refabrykowany
Netto: 299,00 zł
brutto: 367,77 zł
Promocja

18 999,00

N3K-C3064PQ-10GX

Nowy Switch Cisco Nexus 3064-X, N3K-LAN1K9, 2xAC PSU, 48 SFP+, 4 QSFP+ ports, low-latency, Base + LAN Enterprise License

nowy
Netto: 18 999,00 zł
brutto: 23 368,77 zł
refabrykowany
Netto: 3 590,00 zł
brutto: 4 415,70 zł
Wyprzedaż

590,00

SSG-550-001

Firewall Router SSG 550 with 1 GB Memory, 0 PIM Cards, 2 AC Power Supply, 1 Gbps

refabrykowany
Netto: 590,00 zł
brutto: 725,70 zł
Wyprzedaż

486,99

SRX210BE

Firewall Router Juniper SRX210 Services Gateway (Enhanced performance)512MB RAM, 850 Mbps

refabrykowany
Netto: 486,99 zł
brutto: 599,00 zł
Wyprzedaż

199,00

SA2500

Juniper Networks Secure Access 2500

refabrykowany
Netto: 199,00 zł
brutto: 244,77 zł
Wyprzedaż

59,00

NS-208

Juniper NetScreen-208 NS-208-005, 375 Mbps

refabrykowany
Netto: 59,00 zł
brutto: 72,57 zł
  • Adobe
  • Cisco
  • Dell
  • Eset
  • Extreme
  • FSP
  • HP
  • Insert
  • Juniper
  • Microsoft
  • Novitus
  • Sumitomo
  • Symantec
  • Zkteco