MODUŁY SFP+

J9151A

Moduł HP ProCurve 10-GbE SFP+ LR Transceiver

refabrykowany
Netto: 699,00 zł
brutto: 859,77 zł

J9151A | SFP-10G-LR HP

Nowy moduł kompatybilny z HP 10GBASE-LR SFP+ 10G, 1310nm, 20KM, LC, DOM

nowy
Netto: 139,00 zł
brutto: 170,97 zł

SFP+CWDM-1470-020KM SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo CWDM 1470 NM SFP+ 10 Gigabit Ethernet LC 20KM

nowy
Netto: 1 699,00 zł
brutto: 2 089,77 zł

SFP+CWDM-1470-040KM SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo CWDM 1470 NM SFP+ 10 Gigabit Ethernet LC 40KM

nowy
Netto: 2 300,00 zł
brutto: 2 829,00 zł

SFP+CWDM-1470-080KM SUMITOMO

CWDM 1470 NM SFP+ 10 Gigabit Ethernet LC 80KM

nowy
Netto: 1 890,00 zł
brutto: 2 324,70 zł

SFP+CWDM-1470-100KM SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo CWDM 1470 NM SFP+ 10 Gigabit Ethernet LC 100KM

nowy
Netto: 4 100,00 zł
brutto: 5 043,00 zł

SFP+CWDM-1490-020KM SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo CWDM 1490 NM SFP+ 10 Gigabit Ethernet LC 20KM

nowy
Netto: 1 699,00 zł
brutto: 2 089,77 zł

SFP+CWDM-1490-040KM SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo CWDM 1490 NM SFP+ 10 Gigabit Ethernet LC 40KM

nowy
Netto: 2 300,00 zł
brutto: 2 829,00 zł

SFP+CWDM-1490-080KM SUMITOMO

CWDM 1490 NM SFP+ 10 Gigabit Ethernet LC 80KM

nowy
Netto: 1 890,00 zł
brutto: 2 324,70 zł

SFP+CWDM-1490-100KM SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo CWDM 1490 NM SFP+ 10 Gigabit Ethernet LC 100KM

nowy
Netto: 4 100,00 zł
brutto: 5 043,00 zł
  • Adobe
  • Cisco
  • Dell
  • Eset
  • Extreme
  • FSP
  • HP
  • Insert
  • Juniper
  • Microsoft
  • Novitus
  • Sumitomo
  • Symantec
  • Zkteco