› MODUŁY SFP

Jedynie najlepszej jakości moduły SFP, są w stanie zagwarantować satysfakcję z zainstalowanych systemów monitoringu i automatyzacji budynków oraz mieszkań. SFP znajdujące się w naszej ofercie, umożliwiają śledzenie niezbędnych parametrów modułu – do których należą m.in.: temperatura układu, moc sygnału nadawanego i odbieranego oraz napięcie zasilania.

SFP dla każdego systemu

Asortyment znajdujący się w naszym sklepie, jest kompatybilny z wszystkimi urządzeniami obsługującymi złącza SFP, SFP WDM, CWDM i najpopularniejszymi na całym świecie SFP RJ45. Doskonale nadają się do pracy z wielomodowymi i jednomodowymi światłowodami – w zależności od potrzeb naszych klientów. Moduły SFP pasują zarówno do routerów, switchów, konwerterów, systemów monitoringu, jak i wszystkich urządzeń, które emitują lub odbierają sygnał.

W ofercie wyróżniamy jedynie najlepszy producentów. Należą do nich m.in. takie firmy jak SFP Cisco i Sumitomo, które są liderami w produkcji i dystrybucji asortymentu z branży sieciowej i informatycznej.

Jak dobrać odpowiedni moduł SFP?

Mimo iż każde urządzenie posiadające slot SFP, jest w stanie obsłużyć dowolny rodzaj modułu, nie oznacza to, że będą one działać poprawnie. Chcąc maksymalizować efekty, należy dobrać moduły nadające i odbierające na takiej samej długości fal. Połączenie dwóch różnych modułów (np. L1416 i L1419) jest niepraktycznym rozwiązaniem, przez które układ może nie działać w sposób zadowalający.

 

Jedynie najlepszej jakości moduły SFP, są w stanie zagwarantować satysfakcję z zainstalowanych systemów monitoringu i automatyzacji budynków oraz mieszkań. SFP znajdujące się w naszej ofercie, umożliwiają śledzenie niezbędnych parametrów modułu – do których należą m.in.: temperatura układu, moc sygnału nadawanego i odbieranego oraz napięcie zasilania.

SFP dla każdego systemu

Asortyment znajdujący się w naszym sklepie, jest kompatybilny z wszystkimi urządzeniami obsługującymi złącza SFP, SFP WDM, CWDM i najpopularniejszymi na całym świecie SFP RJ45. Doskonale nadają się do pracy z wielomodowymi i jednomodowymi światłowodami – w zależności od potrzeb naszych klientów. Moduły SFP pasują zarówno do routerów, switchów, konwerterów, systemów monitoringu, jak i wszystkich urządzeń, które emitują lub odbierają sygnał.

W ofercie wyróżniamy jedynie najlepszy producentów. Należą do nich m.in. takie firmy jak SFP Cisco i Sumitomo, które są liderami w produkcji i dystrybucji asortymentu z branży sieciowej i informatycznej.

Jak dobrać odpowiedni moduł SFP?

Mimo iż każde urządzenie posiadające slot SFP, jest w stanie obsłużyć dowolny rodzaj modułu, nie oznacza to, że będą one działać poprawnie. Chcąc maksymalizować efekty, należy dobrać moduły nadające i odbierające na takiej samej długości fal. Połączenie dwóch różnych modułów (np. L1416 i L1419) jest niepraktycznym rozwiązaniem, przez które układ może nie działać w sposób zadowalający.

 


GLC-ZX-SM SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, 80KM

nowy
Netto: 199,19 zł
brutto: 245,00 zł

GLC-EX-SMD SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, 40KM, DOM

nowy
Netto: 79,00 zł
brutto: 97,17 zł

GLC-SX-MMD 2KM SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo 1G SFP, Wielomodowy, 2km, 1310nm, LC, DOM

nowy
Netto: 49,00 zł
brutto: 60,27 zł

GLC-SX-MMD CISCO

Moduł Cisco oryginlany 1G SFP, MMF, 850nm, LC, DOM

nowy
Netto: 649,59 zł
brutto: 799,00 zł
refabrykowany
Netto: 149,00 zł
brutto: 183,27 zł

GLC-SX-MMD SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo SFP 1G Wielomodowy 550M 850nm LC DOM Duplex

nowy
Netto: 39,00 zł
brutto: 47,97 zł

GLC-LH-SMD CISCO

Oryginalny moduł Cisco 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM

nowy
Netto: 1 049,00 zł
brutto: 1 290,27 zł
refabrykowany
Netto: 390,00 zł
brutto: 479,70 zł

GLC-LH-SMD SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo SFP 1G Jednomodowy 20KM 1310nm LC DOM Duplex

nowy
Netto: 45,00 zł
brutto: 55,35 zł

GLC-LX-SM-RGD CISCO

Cisco module MiniGBIC/SFP 1000Base-LX Single-Mode Rugged (LC)

nowy
Netto: 1 999,00 zł
brutto: 2 458,77 zł
Wyprzedaż

GLC-SX-MM CISCO

Moduł Cisco oryginalny 1000BASE-SX SFP, MMF, 850nm

refabrykowany
Netto: 20,33 zł
brutto: 25,01 zł

GLC-SX-MM-RGD CISCO

Moduł Cisco MiniGBIC/SFP 1000Base-SX Multi-Mode Rugged (LC)

nowy
Netto: 1 190,00 zł
brutto: 1 463,70 zł
refabrykowany
Netto: 1 190,00 zł
brutto: 1 463,70 zł
  • Adobe
  • Cisco
  • Dell
  • Eset
  • Extreme
  • FSP
  • HP
  • Insert
  • Juniper
  • Microsoft
  • Novitus
  • Sumitomo
  • Symantec
  • Zkteco