MODUŁY SFP

Jedynie najlepszej jakości moduły SFP, są w stanie zagwarantować satysfakcję z zainstalowanych systemów monitoringu i automatyzacji budynków oraz mieszkań. SFP znajdujące się w naszej ofercie, umożliwiają śledzenie niezbędnych parametrów modułu – do których należą m.in.: temperatura układu, moc sygnału nadawanego i odbieranego oraz napięcie zasilania.

SFP dla każdego systemu

Asortyment znajdujący się w naszym sklepie, jest kompatybilny z wszystkimi urządzeniami obsługującymi złącza SFP, SFP WDM, CWDM i najpopularniejszymi na całym świecie SFP RJ45. Doskonale nadają się do pracy z wielomodowymi i jednomodowymi światłowodami – w zależności od potrzeb naszych klientów. Moduły SFP pasują zarówno do routerów, switchów, konwerterów, systemów monitoringu, jak i wszystkich urządzeń, które emitują lub odbierają sygnał.

W ofercie wyróżniamy jedynie najlepszy producentów. Należą do nich m.in. takie firmy jak SFP Cisco i Sumitomo, które są liderami w produkcji i dystrybucji asortymentu z branży sieciowej i informatycznej.

Jak dobrać odpowiedni moduł SFP?

Mimo iż każde urządzenie posiadające slot SFP, jest w stanie obsłużyć dowolny rodzaj modułu, nie oznacza to, że będą one działać poprawnie. Chcąc maksymalizować efekty, należy dobrać moduły nadające i odbierające na takiej samej długości fal. Połączenie dwóch różnych modułów (np. L1416 i L1419) jest niepraktycznym rozwiązaniem, przez które układ może nie działać w sposób zadowalający.

 

Jedynie najlepszej jakości moduły SFP, są w stanie zagwarantować satysfakcję z zainstalowanych systemów monitoringu i automatyzacji budynków oraz mieszkań. SFP znajdujące się w naszej ofercie, umożliwiają śledzenie niezbędnych parametrów modułu – do których należą m.in.: temperatura układu, moc sygnału nadawanego i odbieranego oraz napięcie zasilania.

SFP dla każdego systemu

Asortyment znajdujący się w naszym sklepie, jest kompatybilny z wszystkimi urządzeniami obsługującymi złącza SFP, SFP WDM, CWDM i najpopularniejszymi na całym świecie SFP RJ45. Doskonale nadają się do pracy z wielomodowymi i jednomodowymi światłowodami – w zależności od potrzeb naszych klientów. Moduły SFP pasują zarówno do routerów, switchów, konwerterów, systemów monitoringu, jak i wszystkich urządzeń, które emitują lub odbierają sygnał.

W ofercie wyróżniamy jedynie najlepszy producentów. Należą do nich m.in. takie firmy jak SFP Cisco i Sumitomo, które są liderami w produkcji i dystrybucji asortymentu z branży sieciowej i informatycznej.

Jak dobrać odpowiedni moduł SFP?

Mimo iż każde urządzenie posiadające slot SFP, jest w stanie obsłużyć dowolny rodzaj modułu, nie oznacza to, że będą one działać poprawnie. Chcąc maksymalizować efekty, należy dobrać moduły nadające i odbierające na takiej samej długości fal. Połączenie dwóch różnych modułów (np. L1416 i L1419) jest niepraktycznym rozwiązaniem, przez które układ może nie działać w sposób zadowalający.

 


CWDM-MULTIPLEXER 4 KANAŁY

LC/UPC, 0.9, 1470-1490, 1590-1610nm, 4 channels

nowy
Netto: 890,00 zł
brutto: 1 094,70 zł

CWDM-MULTIPLEXER 8 KANAŁÓW

LC/UPC, 0.9, 1470-1610nm, 8 channels

nowy
Netto: 1 090,00 zł
brutto: 1 340,70 zł

DS-SFP-FC-2G-SW

Moduł Cisco DS-SFP-FC-2G-SW

refabrykowany
Netto: 3,98 zł
brutto: 4,90 zł

DS-SFP-FC4G-SW

Cisco 4 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC

nowy
Netto: 3,98 zł
brutto: 4,90 zł

DS-SFP-FCGE-LW

Cisco 4 Gbps Fibre Channel-LW SFP, LC

nowy
Netto: 72,36 zł
brutto: 89,00 zł

DS-SFP-FCGE-SW

Cisco 4 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC

nowy
Netto: 72,36 zł
brutto: 89,00 zł

GLC-EX-SM SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, 40KM, DOM

nowy
Netto: 79,00 zł
brutto: 97,17 zł

GLC-EX-SMD

Cisco module MiniGBIC/SFP 1000Base-EX (LC), SMF, 1310nm, DOM

refabrykowany
Netto: 1 699,00 zł
brutto: 2 089,77 zł

GLC-EXZ-SMD SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo 1000BASE-EXZ SFP transceiver module, SMF, 1550nm, 120KM

nowy
Netto: 270,00 zł
brutto: 332,10 zł

GLC-FE-100FX SUMITOMO

Nowy zamiennik 100BASE-FX SFP for FE port

nowy
Netto: 190,00 zł
brutto: 233,70 zł
  • Adobe
  • Cisco
  • Dell
  • Eset
  • Extreme
  • FSP
  • HP
  • Insert
  • Juniper
  • Microsoft
  • Novitus
  • Sumitomo
  • Symantec
  • Zkteco