MODUŁY OPTYCZNE

GLC-ZX-SM SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, 80KM

nowy
Netto: 199,19 zł
brutto: 245,00 zł

SFP-10G-SR CISCO

Nowy Oryginalny Moduł Cisco 10GBASE-SR SFP+ Wielomodowy

nowy
Netto: 1 199,00 zł
brutto: 1 474,77 zł
refabrykowany
Netto: 89,00 zł
brutto: 109,47 zł

SFP-10G-SR SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m, kompatybilny z CISCO

nowy
Netto: 89,00 zł
brutto: 109,47 zł

GLC-EX-SMD SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, 40KM, DOM

nowy
Netto: 79,00 zł
brutto: 97,17 zł

GLC-LH-SMD CISCO

Oryginalny moduł Cisco 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM

nowy
Netto: 1 049,00 zł
brutto: 1 290,27 zł
refabrykowany
Netto: 390,00 zł
brutto: 479,70 zł

GLC-LH-SMD SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo SFP 1G Jednomodowy 20KM 1310nm LC DOM Duplex

nowy
Netto: 45,00 zł
brutto: 55,35 zł

GLC-SX-MMD 2KM SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo 1G SFP, Wielomodowy, 2km, 1310nm, LC, DOM

nowy
Netto: 49,00 zł
brutto: 60,27 zł

GLC-SX-MMD CISCO

Moduł Cisco oryginlany 1G SFP, MMF, 850nm, LC, DOM

nowy
Netto: 649,59 zł
brutto: 799,00 zł
refabrykowany
Netto: 149,00 zł
brutto: 183,27 zł

GLC-SX-MMD SUMITOMO

Nowy moduł Sumitomo SFP 1G Wielomodowy 550M 850nm LC DOM Duplex

nowy
Netto: 39,00 zł
brutto: 47,97 zł

SFP-10G-LR CISCO

Oryginalny moduł Cisco 10GBASE-LR SFP+ 1310nm SMF 10km

nowy
Netto: 1 900,00 zł
brutto: 2 337,00 zł
refabrykowany
Netto: 649,00 zł
brutto: 798,27 zł
  • Adobe
  • Cisco
  • Dell
  • Eset
  • Extreme
  • FSP
  • HP
  • Insert
  • Juniper
  • Microsoft
  • Novitus
  • Sumitomo
  • Symantec
  • Zkteco