MODUŁY OPTYCZNE

AOC-SFP+SFP+10M

Nowy kabel Sumitomo Active Optical Cable SFP+ 10M

nowy
Netto: 279,00 zł
brutto: 343,17 zł
Wyprzedaż

CVR-X2-SFP

Cisco TwinGig Converter Module Przejście z X2 na 2xSFP 1G

refabrykowany
Netto: 8,05 zł
brutto: 9,90 zł

CVR-X2-SFP10G

Konwerter/adapter z X2 do SFP+ 10G

refabrykowany
Netto: 560,00 zł
brutto: 688,80 zł

CWDM-MULTIPLEXER 4 KANAŁY

LC/UPC, 0.9, 1470-1490, 1590-1610nm, 4 channels

nowy
Netto: 890,00 zł
brutto: 1 094,70 zł

CWDM-MULTIPLEXER -C

LC/UPC, 0.9, 1470-1610nm, 8 channels

nowy
Netto: 1 090,00 zł
brutto: 1 340,70 zł

DAC-QSFP+QSFP+01M

Nowy kabel Sumitomo Direct Attach Cable 40G QSFP+QSFP+ 1M

nowy
Netto: 176,00 zł
brutto: 216,48 zł

DAC-QSFP+QSFP+02M

Nowy kabel Sumitomo Direct Attach Cable 40G QSFP+QSFP+ 2M

nowy
Netto: 248,00 zł
brutto: 305,04 zł

DAC-QSFP+QSFP+03M

Nowy kabel Sumitomo Direct Attach Cable 40G QSFP+QSFP+ 3M

nowy
Netto: 279,00 zł
brutto: 343,17 zł

DAC-QSFP+QSFP+05M

Nowy kabel Sumitomo Direct Attach Cable 40G QSFP+QSFP+ 5M

nowy
Netto: 349,00 zł
brutto: 429,27 zł

DAC-QSFP+QSFP+10M-A

Nowy kabel Sumitomo Direct Attach Cable 40G QSFP+QSFP+ 10M

nowy
Netto: 690,00 zł
brutto: 848,70 zł
  • Adobe
  • Cisco
  • Dell
  • Eset
  • Extreme
  • FSP
  • HP
  • Insert
  • Juniper
  • Microsoft
  • Novitus
  • Sumitomo
  • Symantec
  • Zkteco