MODUŁY EHWIC

EHWIC-1GE-SFP-CU

Karta Cisco EHWIC 1 portowa dual mode SFP/GE RJ45

refabrykowany
Netto: 999,00 zł
brutto: 1 228,77 zł

EHWIC-3G-HSPA+7

3.7G HSPA Wireless WAN EHWIC supporting GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA/HSPA

refabrykowany
Netto: 840,00 zł
brutto: 1 033,20 zł

EHWIC-3G-HSPA-U

Cisco 3.5G EHWIC HSPA/UMTS 850/900/1900/2100MHz SMS/GPS Module

refabrykowany
Netto: 670,00 zł
brutto: 824,10 zł

EHWIC-4ESG

Cztery porty 10/100/1000 Ethernet switch interface card

refabrykowany
Netto: 699,00 zł
brutto: 859,77 zł

EHWIC-4ESG-P

Cisco Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card w/PoE

refabrykowany
Netto: 1 290,00 zł
brutto: 1 586,70 zł

EHWIC-4G-LTE-G

Cisco 4G LTE EHWIC Module Global 800MHz/900MHz/1800 MHz/2100MHz/2600MHz

refabrykowany
Netto: 1 991,87 zł
brutto: 2 450,00 zł

EHWIC-4SHDSL-EA

Cisco Multi mode 4 pair G.SHDSL EHWIC Module - EFM and ATM mode

refabrykowany
Netto: 859,00 zł
brutto: 1 056,57 zł

EHWIC-D-8ESG

Cisco 8 port 10/100/1000 Ethernet switch interface card

refabrykowany
Netto: 1 100,00 zł
brutto: 1 353,00 zł

EHWIC-D-8ESG-P

Cisco 8 port 10/100/1000 Ethernet switch interface card w/PoE

refabrykowany
Netto: 1 999,00 zł
brutto: 2 458,77 zł

EHWIC-VA-DSL-A

Cisco Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex A Module

refabrykowany
Netto: 790,00 zł
brutto: 971,70 zł
  • Adobe
  • Cisco
  • Dell
  • Eset
  • Extreme
  • FSP
  • HP
  • Insert
  • Juniper
  • Microsoft
  • Novitus
  • Sumitomo
  • Symantec
  • Zkteco