GLC-LH-SMD |CML

Moduł CML LR Jednomodowy 1310nm, 1G [SFP], LC, 20km, DDM

SKU: GLC-LH-SMD-CML
Producent: CML
Cena :
nowy:
Netto: 45,00 zł
brutto: 55,35 zł

Chciałbyś kupić go w innej cenie ?
Złóż swoją ofertę.



Liczba produktów:  
Gwarancja podstawowa
Zgodność z opisem (6)
Czas wysyłki (6)
Koszt wysyłki (6)
Obsługa kupującego (6)
Rodzaj urządzenia Moduł optyczny
Producent CML
Kompatybilność CISCO

Standard modułu SFP
Typ modułu Duplex
Prędkość transmisji [Gbps] 1
Typ złącza LC
Ilość włókien 2
Długość fali [nm] 1310
Typ światłowodu Jednomodowy
Zasięg transmisji [km] 20
Minimalna moc nadajnika [dBm] -9
Maksymalna moc nadajnika [dBm] -3
Zakres temperatur Standardowy
Minimalna temperatura pracy [°C] 0
Maksymalna temperatura pracy [°C] 70
Digital Diagnostic Monitoring [DDM] Tak
Na wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Istnieje możliwość wydłużenia nawet do 5 lat.
Można również nabyć gwarancję rozszerzoną. Poszczególne ceny można sprawdzić w kalkulatorze powyżej.

Szczegółowy opis gwarancji podstawowej oraz rozszerzonej dostępny jest pod adresem:
https://sklep.comel-it.com/Help
Dostawa i płatność
Dostawa i płatność
Dostawa

Zamówiony towar dostarczamy do odbiorcy zwykle następnego dnia od dnia zamówienia. Zdarza się jednak, że towaru nie mamy na stanie w takiej sytuacji, dział handlowy skontaktuje się z Tobą i przedstawi termin dostawy towaru. Jeśli zaakceptujesz warunki dostawy, otrzymasz potwierdzenie zamówienia, a towar pojawi się w uzgodnionym terminie.

Płatność

Płatność za towar może zostać uiszczona za pomocą przelewu bankowego, karty kredytowej, karty bankomatowej/debetowej jak również za pomocą serwisu PayPal. Transakcje bezgotówkowe są obsługiwane w naszym sklepie za pomocą serwisu PayU.

Istnieje możliwość zakupu towaru na raty lub na znacznie wydłużony termin płatności, a także w formie leasingu. Aby dowiedzieć się więcej na temat dodatkowych form płatności za towar napisz do nas handlowy@comel-it.com.

Dotychczasowe oceny

25.06.2021 07:44:31

Zgodność z opisem
Czas wysyłki
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego


15.06.2021 10:53:47

Zgodność z opisem
Czas wysyłki
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego


Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

LCSC-SM-1M

Jednomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy LC-...
od: 19,75 zł netto

WS-C3750G-48PS-S

Switch Cisco Catalyst 3750 48x 10/100/1000T PoE, 4...
od: 1 055,70 zł netto

CAB-STACK-50CM

Kabel Cisco StackWise 50cm do switchy serii 3750 /...
od: 129,00 zł netto

WS-C3750G-12S-S

Switch Cisco Catalyst 3750 12 SFP 1G IPB Image
od: 559,00 zł netto