⋅ GBIC WDM

Rodzaj urządzenia
Producent
Kompatybilność
Standard modułu
Typ modułu
Typ złącza
Typ światłowodu
Zakres temperatur
Prędkość transmisji [Gbps]
Ilość włókien
Długość fali nadawczej Tx [nm]
Zasięg transmisji [km]

GBIC-WDM-1310-03KM CML

Nowy moduł CML GBIC WDM 1310nm 3km SC kompatybilny z Cisco

nowy
Netto: 79,00 zł
brutto: 97,17 zł

GBIC-WDM-1310-80KM CML

Nowy moduł CML GBIC WDM 1310nm 80km SC, kompatybilny z Cisco

nowy
Netto: 279,00 zł
brutto: 343,17 zł

GBIC-WDM-1550-80KM CML

Nowy moduł CML GBIC WDM 1550nm 80km SC, kompatybilny z Cisco

nowy
Netto: 279,00 zł
brutto: 343,17 zł