SKU: GBIC-CWDM-1530-40KM
Producent: SUMITOMO
Cena :
nowy:
Netto: 289,00 zł
brutto: 355,47 zł

Chciałbyś kupić go w innej cenie ?
Złóż swoją ofertę.



Liczba produktów:  
Gwarancja podstawowa
Moduły CWDM, pozwalają na przesyłanie za pomocą jednego lub dwóch włówien (zależnie od multipleksera) 8 kanałów trasmisyjnych 1GB. W normalnej transmisji za pomocą typowych modułów LX (GBIC WS-G5486 lub SFP GLC-LH-SM) transmisja odbywa się w kanale transmisyjnym 1310nm lub dla modułów o dużym zasięgu w kanale1550nm. Technika CWDM polega na tym, że wykorzystuje całe trzecie okno transmisyjne i dzieli je na osiem kanałów. Aby uruchomić w swojej sieci rozwiązanie CWDM potrzebujesz dodatkowo elementu pasywnego w postaci multipleksera, który powinien zostać zainstalowany z obu stron łącza na którym stosujemy CWDM.
1470 Szary
1490 Fioletowy
1510 Niebieski
1530 Zielony
1550 Żółty
1570 Pomarańczowy
1590 Czerwony
1610 Brązowy
Na wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Istnieje możliwość wydłużenia nawet do 5 lat.
Można również nabyć gwarancję rozszerzoną. Poszczególne ceny można sprawdzić w kalkulatorze powyżej.

Szczegółowy opis gwarancji podstawowej oraz rozszerzonej dostępny jest pod adresem:
https://sklep.comel-it.com/Help
Dostawa i płatność
Dostawa i płatność
Dostawa

Zamówiony towar dostarczamy do odbiorcy zwykle następnego dnia od dnia zamówienia. Zdarza się jednak, że towaru nie mamy na stanie w takiej sytuacji, dział handlowy skontaktuje się z Tobą i przedstawi termin dostawy towaru. Jeśli zaakceptujesz warunki dostawy, otrzymasz potwierdzenie zamówienia, a towar pojawi się w uzgodnionym terminie.

Płatność

Płatność za towar może zostać uiszczona za pomocą przelewu bankowego, karty kredytowej, karty bankomatowej/debetowej jak również za pomocą serwisu PayPal. Transakcje bezgotówkowe są obsługiwane w naszym sklepie za pomocą serwisu PayU.

Istnieje możliwość zakupu towaru na raty lub na znacznie wydłużony termin płatności, a także w formie leasingu. Aby dowiedzieć się więcej na temat dodatkowych form płatności za towar napisz do nas handlowy@comel-it.com.

Dotychczasowe oceny

  • Adobe
  • Cisco
  • Dell
  • Eset
  • Extreme
  • FSP
  • HP
  • Insert
  • Juniper
  • Microsoft
  • Novitus
  • Sumitomo
  • Symantec
  • Zkteco