WS-C4948-E

Switch Cisco Catalyst 4948, 48x 10/100/1000, 4x SFP, 1 AC PS, IOS Enterprise Services

Kategorie
SKU: WS-C4948-E
Producent: CISCO
Cena :
refabrykowany:
Netto: 799,00 zł
brutto: 982,77 zł

Chciałbyś kupić go w innej cenie ?
Złóż swoją ofertę.



Liczba produktów:  
Gwarancja podstawowa
Gwarancja rozszerzona

WS-C4948-E

 

Przełącznik Cisco Catalyst 4948 to przełącznik o stałej przepustowości 1 RU, o małym opóźnieniu, przeznaczony do przełączania serwerów zoptymalizowanego pod kątem szafy. Catalyst 4948 oferuje wyjątkową wydajność i niezawodność dla agregacji wysokowydajnych serwerów i stacji roboczych o niskiej gęstości i wielowarstwowości.

 

 

Cisco Catalyst 4948 oferuje 48 portów o prędkości transmisji 2-4 10/100/1000-BASE-T z czterema alternatywnymi portami przewodowymi, które mogą pomieścić opcjonalną optykę typu SFP (Small Form-Factor) o mocy 1000-BASE-X. Niezwykła niezawodność i Możliwość serwisowania jest dostarczana z opcjonalnymi wewnętrznymi zasilaczami prądu zmiennego AC lub DC 1 + 1 z możliwością wymiany podczas pracy oraz wymiennym wentylatorem z nadmiarowymi wentylatorami.

Rodzaj urządzenia Switch
Producent Cisco
Wersja oprogramowania Enterprise Service
Warstwa przełączania 3

Rodzaj portów dominujących Miedziane
Ilość portów [RJ45] 48
Szybkość portów dominujących 1G
Prędkość portów uplink 1G
Porty uplink SFP [1G] 4

Typ PoE Brak

Prędkość przełączania full-duplex [Gbps] 96
Prędkość przekazywania 64-bajty [Mpps] 72
Maksymalna ilość aktywnych VLANs 4096
Dostępne identyfikatory VLAN 4096
Unicast MAC adres 32000
MTU 9000
Jumbo frame 9216

Możliwość stackowania Nie

Pamięć flash [MB] 256
Pamięć DRAM [MB] 266

Temperatura pracy min. [°C] 0
Temperatura pracy maks. [°C] 40
Wilgotność pracy min.[%] 10
Wilgotność pracy maks.[%] 90

Moc zasilacza [W] 300
Złącze zasilania awaryjnego Nie
Redundanty zasilacz Tak
Redundanty zasilacz w komplecie Nie
Rodzaj chłodzenia Wentylator

Wysokość [cm] 4.44
Szerokość [cm] 43.91
Głębokość [cm] 40.99
Waga [kg] 7.48
MTBF [h] 145422

C4948-ACC-KIT

Zestaw montażowy do switchy 4948 do szafy 19''
od: 149,00 zł netto

PWR-C49-300DC

Zasilacz Cisco 4948 300-Watt DC Power Supply
od: 497,99 zł netto

PWR-C49-300AC

Zasilacz Cisco 4948 300-Watt AC Power Supply
od: 319,00 zł netto

GLC-LH-SMD CML

Moduł CML LR SM 1310nm SFP [1G] LC 20km DDM
od: 45,00 zł netto

GLC-SX-MMD CML

Moduł CML SR MM 850nm SFP [1G] LC 550m DDM
od: 39,00 zł netto

GLC-TE CML

Moduł CML SFP [10/100/1000M] RJ45 100m
od: 69,00 zł netto
Na wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Istnieje możliwość wydłużenia nawet do 5 lat.
Można również nabyć gwarancję rozszerzoną. Poszczególne ceny można sprawdzić w kalkulatorze powyżej.

Szczegółowy opis gwarancji podstawowej oraz rozszerzonej dostępny jest pod adresem:
https://sklep.comel-it.com/Help
Dostawa i płatność
Dostawa i płatność
Dostawa

Zamówiony towar dostarczamy do odbiorcy zwykle następnego dnia od dnia zamówienia. Zdarza się jednak, że towaru nie mamy na stanie w takiej sytuacji, dział handlowy skontaktuje się z Tobą i przedstawi termin dostawy towaru. Jeśli zaakceptujesz warunki dostawy, otrzymasz potwierdzenie zamówienia, a towar pojawi się w uzgodnionym terminie.

Płatność

Płatność za towar może zostać uiszczona za pomocą przelewu bankowego, karty kredytowej, karty bankomatowej/debetowej jak również za pomocą serwisu PayPal. Transakcje bezgotówkowe są obsługiwane w naszym sklepie za pomocą serwisu PayU.

Istnieje możliwość zakupu towaru na raty lub na znacznie wydłużony termin płatności, a także w formie leasingu. Aby dowiedzieć się więcej na temat dodatkowych form płatności za towar napisz do nas handlowy@comel-it.com.

Dotychczasowe oceny