33
 

WS-C2960X-48FPS-L

Switch Cisco Catalyst 2960-X 48 GigE, PoE+ 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base

Kategorie
SKU: WS-C2960X-48FPS-L
Producent: CISCO
Cena :
refabrykowany:
Netto: 5 999,00 zł
brutto: 7 378,77 zł

Chciałbyś kupić go w innej cenie ?
Złóż swoją ofertę.



Liczba produktów:  
Gwarancja podstawowa
Gwarancja rozszerzona


Rodzaj urządzenia Switch
Producent Cisco
Licencja LAN Base
Typ oprogramowania IOS
Warstwa przełączania 2

Ilość portów 48
Szybkość portów [Mb/s] 1000
Typ portów dominujących RJ45
Zintegrowane porty uplink Tak
Porty uplink [1G] 4
Typ portów uplink SFP

PoE+ Tak
Standard [IEEE] 802.3at
Ilość portów PoE 48
Dostępna moc PoE [W] 740
Maksymalna moc na port [W] 30
Ilość portów PoE [15.4] 48
Ilość portów PoE [30W] 24

Prędkość przełączania full-duplex [Gbps] 108
Prędkość przekazywania 64-bajty [Mpps] 107.10
Maksymalna ilość aktywnych VLANs 1023
Dostępne identyfikatory VLAN 4096
Unicast MAC adres 16000
MTU 9198
Jumbo frame 9216
Monitorowanie sieci NetFlow

Możliwość stackowania Tak
Moduł stack w komplecie Nie
Ilość switchy w stacku 8
Prędkość przełączania w stacku [Gbps] 80

Port USB Tak
Pamięć flash [MB] 128
Pamięć DRAM [MB] 512
Procesor CPU [MHz] 600

Temperatura pracy min. [°C] -5
Temperatura pracy maks. [°C] 45
Wilgotność pracy min.[%] 10
Wilgotność pracy maks.[%] 95
Hałas podczas pracy typowy [dB] 39
Hałas podczas pracy maks. [dB] 43
Minimalne zużycie prądu [W] 51.90
Maksymalne zużycie prądu [W] 66.80

Złącze zasilania awaryjnego Tak

Wysokość [cm] 4.50
Szerokość [cm] 44.50
Głębokość [cm] 36.80
Waga [kg] 5.80
MTBF [h] 232610

GLC-LH-SMD CISCO

Moduł Cisco 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, D...
od: 390,00 zł netto

GLC-ZX-SM CISCO

Oryginalny moduł Cisco GLC-ZX-SM 1550nm 70-100km
od: 999,00 zł netto

GLC-SX-MMD CISCO

Moduł Cisco oryginlany 1G SFP, MMF, 850nm, LC, DOM
od: 149,00 zł netto

GLC-T CISCO

Cisco moduł MiniGBIC/SFP 1000BaseT (RJ45) używany
od: 189,00 zł netto

C2960X-STACK

Moduł Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stackin...
od: 1 332,00 zł netto
Na wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Istnieje możliwość wydłużenia nawet do 5 lat.
Można również nabyć gwarancję rozszerzoną. Poszczególne ceny można sprawdzić w kalkulatorze powyżej.

Szczegółowy opis gwarancji podstawowej oraz rozszerzonej dostępny jest pod adresem:
https://sklep.comel-it.com/Help
Dostawa i płatność
Dostawa i płatność
Dostawa

Zamówiony towar dostarczamy do odbiorcy zwykle następnego dnia od dnia zamówienia. Zdarza się jednak, że towaru nie mamy na stanie w takiej sytuacji, dział handlowy skontaktuje się z Tobą i przedstawi termin dostawy towaru. Jeśli zaakceptujesz warunki dostawy, otrzymasz potwierdzenie zamówienia, a towar pojawi się w uzgodnionym terminie.

Płatność

Płatność za towar może zostać uiszczona za pomocą przelewu bankowego, karty kredytowej, karty bankomatowej/debetowej jak również za pomocą serwisu PayPal. Transakcje bezgotówkowe są obsługiwane w naszym sklepie za pomocą serwisu PayU.

Istnieje możliwość zakupu towaru na raty lub na znacznie wydłużony termin płatności, a także w formie leasingu. Aby dowiedzieć się więcej na temat dodatkowych form płatności za towar napisz do nas handlowy@comel-it.com.

Dotychczasowe oceny