N3K-C3064PQ-10GX

Nexus3064-X,48 SFP+,4QSFP+,w/ enh scale,low-l

Артикул : N3K-C3064PQ-10GX
Виробник : CISCO
Ціна :
б/у:
Ціна: 5 900,00 zł

Хочете придбати товар за іншою ціною?
Запропонуйте свою ціну.



Кількість товару:  
Базова гарантія
Розширена гарантія

Switch Cisco Nexus 3064-X, 48 SFP+, 4 QSFP+ ports, low-l, Base + LAN Enterprise License N3K-LAN1K9, 2xAC PSU

 

N2200-PDC-350W-B

Zasilacz Cisco N2K/3K 350W DC, Kierunek powietrza ...
від: 499,00 zł ціна

N3K-C3064-FAN

Nexus 3064 Fan Module, Port side exhaust airflow, ...
від: 1 147,00 zł ціна

N3K-C3064-FAN-B

Nexus 3064 Fan Module, Port side intake airflow, S...
від: 555,00 zł ціна

N3K-C3064-ACC-KIT

Nexus 3K/9K Fixed Accessory Kit, Spare
від: 324,39 zł ціна

N2200-PAC-400W-B

N2K/N3K AC Power Supply, Reversed airflow (port si...
від: 650,00 zł ціна

N2200-PAC-400W

N2K/3K 400W AC Power Supply, Std airflow (Port sid...
від: 390,00 zł ціна

N2200-PDC-400W

N2K 400W DC PS Std airflow(PortSideExhaust)
від: 825,00 zł ціна

GLC-TE CML

Moduł CML SFP [10/100/1000M] RJ45 100m
від: 69,00 zł ціна
Надаємо 12-місячну гарантію на всі пристрої, які ми продаємо. Можна продовжити її до 5 років.
Ви також можете придбати розширену гарантію. Ціни можна перевірити в розділах основна та розширена гарантії вище.

Детальний опис основної і розширеної гарантії - доступний за адресою:
https://sklep.comel-it.com/Help
product.details.delivery_payment
product.details.delivery_payment
product.details.guarantee_service.delivery

product.details.delivery_payment.text1

product.details.delivery_payment.payment

product.details.delivery_payment.text2

product.details.delivery_payment.text3

Попередні оцінки

Разом з цим також купують

LCLC-SM-01M

High-quality LC/UPC-LC/UPC Single-Mode Duplex Fibe...
від: 19,75 zł ціна