103
 

⋅ XFP

XFP-10G-ER

Moduł CML ER 1550nm XFP [10G] LC 40km

nowy
Netto: 799,00 zł
brutto: 982,77 zł

XFP-10GER-192IR+

Nowy moduł Cisco Multirate 10GBASE-ER and OC-192/STM-64 IR-2 XFP 40km 1550nm

nowy
Netto: 4 299,00 zł
brutto: 5 287,77 zł

XFP-10G-ER-RGD

Moduł CML ER 1550nm XFP [10G] LC 40km [-40°C~85°C]

nowy
Netto: 1 199,00 zł
brutto: 1 474,77 zł

XFP-10G-LR CML

Moduł CML LR 1310nm XFP [10G] LC 10km DDM

nowy
Netto: 176,00 zł
brutto: 216,48 zł

XFP-10GLR-OC192SR CISCO

Moduł Cisco XFP 10G SMF 1310nm, dystans do 10km, dual LC, używany

refabrykowany
Netto: 599,00 zł
brutto: 736,77 zł

XFP-10G-LR-RGD

Moduł CML LR 1310nm XFP [10G] LC 10km [-40°C~85°C]

nowy
Netto: 264,00 zł
brutto: 324,72 zł