GLC-TE |CML

Moduł CML Elektryczny, 1G [RJ45], 10/100/1000M, 100m

Артикул : GLC-TE-CML
Виробник : CML
Ціна :
новий:
Ціна: 79,00 zł

Хочете придбати товар за іншою ціною?
Запропонуйте свою ціну.



Кількість товару:  
Базова гарантія
Тип пристрою Moduł optyczny
Виробник CML
Сумісність апаратного забезпечення CISCO

Швидкість передачі [Gbps] 1
Тип роз'єму RJ45
Кількість оптичних волокон 1
Діапазон пропускання [нм] 0.10
Температурний діапазон Rozszerzony
Мінімальна робоча температура [° C] -45
Максимальна робоча температура [° C] 85
Digital Diagnostic Monitoring [DDM] Tak
Надаємо 12-місячну гарантію на всі пристрої, які ми продаємо. Можна продовжити її до 5 років.
Ви також можете придбати розширену гарантію. Ціни можна перевірити в розділах основна та розширена гарантії вище.

Детальний опис основної і розширеної гарантії - доступний за адресою:
https://sklep.comel-it.com/Help
product.details.delivery_payment
product.details.delivery_payment
product.details.guarantee_service.delivery

product.details.delivery_payment.text1

product.details.delivery_payment.payment

product.details.delivery_payment.text2

product.details.delivery_payment.text3

Попередні оцінки

Разом з цим також купують

GLC-SX-MMD |CML

Moduł CML SR Wielomodowy 850nm, 1G [SFP], LC, 550m...
від: 39,00 zł ціна

DAC-SFP+2M

Direct Attach Cable SFP+ 2M
від: 79,00 zł ціна

WS-C3560G-24TS-S

Cat3560 24 10/100/1000T + 4 SFP StandardImage
від: 319,00 zł ціна

WS-C3560G-48TS-S

Cat3560 48 10/100/1000T + 4 SFP StandardImage
від: 379,00 zł ціна