FIBRE CHANNEL

Rodzaj urządzenia
Producent
Kompatybilność
Standard modułu
Typ modułu
Typ złącza
Typ światłowodu
Zakres temperatur
Prędkość transmisji [Gbps]
Ilość włókien
Długość fali [nm]
Zasięg transmisji [km]

DS-SFP-FC16G-SW CML

Moduł CML 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, 850nm, MMF

новий
Ціна: 219,00 zł
Акції

DS-SFP-FC-2G-SW

Cisco 2 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC

б/у
Ціна: 3,66 zł
Акції

DS-SFP-FC4G-SW

Cisco 4 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC

б/у
Ціна: 3,98 zł

DS-SFP-FC8G-LW CML

Nowy moduł zamienny 8 Gbps Fibre Channel LW SFP+, LC

новий
Ціна: 139,00 zł

DS-SFP-FC8G-SW

Używany moduł CISCO 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+,Multimode, LC

б/у
Ціна: 49,00 zł

DS-SFP-FC8G-SW CML

Moduł CML 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, 850nm, MMF

новий
Ціна: 99,00 zł