CZYSZCZENIE MAGAZYNU!

Promocja
Promocja

AIR-AP1242AG-E-K9

Cisco Access Point 802.11a/g, 2.4/5Ghz, Autonomiczny, Zewnętrzne Anteny

refabrykowany
Netto: 69,00 zł
brutto: 84,87 zł
Wyprzedaż

AIR-LAP1242AG-E-K9

Access Point Cisco 802.11a/g, 2.4/5Ghz, Wymagany Kontroler, Zewnętrzne Anteny

refabrykowany
Netto: 69,00 zł
brutto: 84,87 zł
Wyprzedaż

SFP-10G-SR CISCO

Used Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF, up to 400m

nowy
Netto: 1 199,00 zł
brutto: 1 474,77 zł
refabrykowany
Netto: 89,00 zł
brutto: 109,47 zł
Wyprzedaż

WS-C3550-48-SMI

Switch Cisco Catalyst 48 10/100 + 2 GBIC Standard Multilayer Image

refabrykowany
Netto: 59,00 zł
brutto: 72,57 zł
Wyprzedaż

WS-G5484 CISCO

Oryginalny Cisco 1000BASESX Short Wavelength GBIC Multimode only

nowy
Netto: 12,20 zł
brutto: 15,00 zł
refabrykowany
Netto: 2,85 zł
brutto: 3,50 zł
Wyprzedaż

WS-G5484 CISCO NOWY

Nowy Oryginalny Cisco 1000BASESX Short Wavelength GBIC Multimode only

nowy
Netto: 12,20 zł
brutto: 15,00 zł
refabrykowany
Netto: 2,85 zł
brutto: 3,50 zł
  • Adobe
  • Cisco
  • Dell
  • Eset
  • Extreme
  • FSP
  • HP
  • Insert
  • Juniper
  • Microsoft
  • Novitus
  • Sumitomo
  • Symantec
  • Zkteco