40G

Rodzaj urządzenia
Producent
Kompatybilność
Standard modułu
Typ modułu
Typ złącza
Kanał
Typ światłowodu
Zakres temperatur
Prędkość transmisji [Gbps]
Ilość włókien
Długość fali [nm]
Zasięg transmisji [km]

QSFP-40G-LR4 CML

Moduł CML SM 1310nm QSFP [40G] LC 10km DDM

nowy
Netto: 999,00 zł
brutto: 1 228,77 zł

QSFP-40G-SR4

Moduł CML 850nm MM QSFP [40G] MPO 100m

nowy
Netto: 232,00 zł
brutto: 285,36 zł

QSFP-40G-SR4 CISCO

Moduł Cisco 850nm MM QSFP [40G] MPO 100m

refabrykowany
Netto: 161,79 zł
brutto: 199,00 zł

QSFP-40G-SR-BD CISCO

Moduł optyczny CISCO 40G QSFP+ MMF, SR 832-918nm, LC

refabrykowany
Netto: 690,00 zł
brutto: 848,70 zł