› КОМУТАТОРИ CATALYST

Szybkość portów dominujących
Prędkość portów uplink
Typ PoE
Możliwość stackowania
Redundanty zasilacz
Rodzaj chłodzenia
Ilość portów [RJ45]
Ilość portów [SFP]
Ilość portów [SFP+]

WS-C2940-8TF-S

Cisco 2940 Switch with eight (8) Ethernet 10/100 ports and one (1) 100Base-FX uplink.

б/у
Ціна: 149,00 zł

WS-C2940-8TT-S

Cisco 2940 Switch with 8 Ethernet 10/100 ports and 1 dual-purpose uplink (dual-purpose uplink port has one 10/100/1000 Ethernet port and 1 SFP-based Gigabit Ethernet port), LAN Base Image installed.

б/у
Ціна: 165,00 zł

WS-C2950G-24-EI-DC

Cisco 2950 Series Switch with 24 10/100 Ethernet Ports, 2 GBIC module slots, and DC power.

б/у
Ціна: 699,00 zł

WS-C2955S-12

Cat2955 12 TX w/Single Mode Uplinks

б/у
Ціна: 429,00 zł

WS-C2955T-12

Cat2955 12 TX ports w/ copper uplinks

б/у
Ціна: 429,00 zł

WS-C2960+24LC-L

Catalyst 2960 Plus 24 10/100 (8 PoE) + 2 T/SFP LAN Base

б/у
Ціна: 225,00 zł

WS-C2960+24LC-S

Catalyst 2960 Plus 24 10/100 (8 PoE) + 2 T/SFP LAN Lite

б/у
Ціна: 1 125,00 zł

WS-C2960+24PC-L

Catalyst 2960 Plus 24 10/100 PoE + 2 T/SFP LAN Base

б/у
Ціна: 239,00 zł

WS-C2960+24PC-S

Catalyst 2960 Plus 24 10/100 PoE + 2 T/SFP LAN Lite

б/у
Ціна: 819,00 zł

WS-C2960+24TC-L

Catalyst 2960 Plus 24 10/100 + 2T/SFP LAN Base

б/у
Ціна: 485,00 zł

Switche Cisco Catalyst

Obsługa sieci komputerowych (zwłaszcza tych wielkich) wymaga użycia sprawdzonego, wysokiej jakości sprzętu. Gwarantuje to stabilność i niezawodność działania całej infrastruktury. W sklepie Comel oferowane są switche z serii Cisco Catalyst, które spełniają wszystkie te kryteria. 

Proponowane przełączniki występują w wielu odmianach, dlatego też swój sprzęt znajdą tu Klienci o różnych potrzebach i wymaganiach. Oferta została przygotowana w taki sposób, aby switch catalyst zadowolił każdego, niezależnie od rodzaju i wielkości infrastruktury.

Dostępne przełączniki sieciowe zostały podzielone na kilka grup. Switch Cisco Catalyst może bowiem występować w odmianie Fastethernet, Gigabitethernet oraz 10-Gigabit. Do tego dochodzą również modele modularne.

Zróżnicowanie sprzętowe

Catalyst switch jest przystosowywany do różnych warunków działania. Dzięki temu, nasi Klienci mogą dokonać wyboru ze względu na warstwy (L2, L3), liczbę portów 10/100 oraz światłowodowych, interfejsy łączności, moc czy też zgodność z konkretnymi normami. Wszystko to pozwala dobrać switch Cisco Catalyst, który najlepiej sprawdzić się w wybranych warunkach.

To jednak nie wszystko, ponieważ oferowane switche są zróżnicowane również pod względem sposobu działania oraz liczby użytkowników, którzy mogą z nich korzystać. Dopasowanie urządzenia do konkretnej firmy, systemu czy też infrastruktury okaże się dzięki temu znacznie prostsze. 

W ofercie sklepu Comel znaleźć można switche Cisco Catalyst zarówno nowe, jak i refabrykowane – są one dokładnie testowane i przystosowywane do konkretnych zadań, dzięki czemu są od razu gotowe do działania. Seri Catalyst pozwala na wybór między urządzeniami niezwykle zróżnicowanymi pod względem budowy, konfiguracji, parametrów technicznych, a także ceny. Wszystko to sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.