⋅ SFP SM

Rodzaj urządzenia
Producent
Kompatybilność
Standard modułu
Typ modułu
Typ złącza
Typ światłowodu
Zakres temperatur
Prędkość transmisji [Gbps]
Ilość włókien
Długość fali [nm]
Zasięg transmisji [km]

455885-001 HP 10Gb SR SFP+

Moduł HP SFP+ 10G Wielomodowy 850nm, LC

refabrykowany
Netto: 175,50 zł
brutto: 215,87 zł

DTR-622-SM-LS-A-L3-SR-W

Single Mode Fiber Transceiver

nowy
Netto: 600,00 zł
brutto: 738,00 zł

GLC-EX-SMD

Cisco module MiniGBIC/SFP 1000Base-EX (LC), SMF, 1310nm, DOM

refabrykowany
Netto: 1 699,00 zł
brutto: 2 089,77 zł

GLC-EX-SMD RGD

Moduł CML ER 1310nm SFP [1G] LC 40KM DDM [-40°C~85°C]

nowy
Netto: 158,00 zł
brutto: 194,34 zł

GLC-EXZ-SMD

Moduł CML LR 1550nm SFP [1G] LC 120km SMF

nowy
Netto: 270,00 zł
brutto: 332,10 zł

GLC-LH-SM CISCO

Cisco oryginalny 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm

refabrykowany
Netto: 99,00 zł
brutto: 121,77 zł