⋅ SFP MM

GLC-FE-100FX CISCO

Cisco oryginalny moduł 100BaseFX [LC] MM 1300nm

refabrykowany
Netto: 199,00 zł
brutto: 244,77 zł

GLC-FE-100FX CML

Moduł CML MM 1300nm SFP 100FX LC 2km MM

nowy
Netto: 190,00 zł
brutto: 233,70 zł

GLC-GE-100FX

Moduł CML 1300nm SFP [100FE] LC 2km MM

nowy
Netto: 189,00 zł
brutto: 232,47 zł

GLC-SX-MM CISCO

Nowy moduł Cisco oryginalny 1000BASE-SX SFP, MMF, 850nm

nowy
Netto: 283,74 zł
brutto: 349,00 zł

GLC-SX-MMD [J4858C]

Moduł CML SR 850nm SFP [1G] LC 550m DDM kompatybilny z HP

nowy
Netto: 49,00 zł
brutto: 60,27 zł

GLC-SX-MMD [J4858C] RGD

Moduł CML SR 850nm SFP [1G] LC 550m DDM kompatybilny z HP [-40°C~85°C]

nowy
Netto: 49,00 zł
brutto: 60,27 zł