ОПТИЧНІ МОДУЛІ

QSFP-40G-SR4 CISCO

Moduł Cisco 850nm MM QSFP [40G] MPO 100m

б/у
Ціна: 250,00 zł

QSFP-40G-SR-BD CISCO

Moduł optyczny CISCO 40G QSFP+ MMF, SR 832-918nm, LC

б/у
Ціна: 690,00 zł

QSFP-50G-10KM-1310

Moduł CML 1310nm QSFP28 [50G] LC 10km

новий
Ціна: 1 990,00 zł

SFP+CWDM-100KM-1470

Moduł CML CWDM 1470nm SFP+ [10G] LC 100km DDM

новий
Ціна: 4 100,00 zł

SFP+CWDM-100KM-1490

Moduł CML CWDM 1490nm SFP+ [10G] LC 100km DDM

новий
Ціна: 4 100,00 zł

SFP+CWDM-100KM-1510

Moduł CML CWDM 1510nm SFP+ [10G] LC 100km DDM

новий
Ціна: 4 100,00 zł

SFP+CWDM-100KM-1530

Moduł CML CWDM 1530nm SFP+ [10G] LC 100km DDM

новий
Ціна: 4 100,00 zł

SFP+CWDM-100KM-1550

Moduł CML CWDM 1550nm SFP+ [10G] LC 100km DDM

новий
Ціна: 4 100,00 zł

SFP+CWDM-100KM-1570

Moduł CML CWDM 1570nm SFP+ [10G] LC 100km DDM

новий
Ціна: 4 100,00 zł

SFP+CWDM-100KM-1590

Moduł CML CWDM 1590nm SFP+ [10G] LC 100km DDM

новий
Ціна: 4 100,00 zł

Niezawodne światłowody i moduły optyczne

Światłowody pozwoliły wejść na zupełnie nowy poziom, jeżeli chodzi o transmisję danych. Tworzone przez nie sieci i połączenia są niezwykle szybkie i – co równie istotne – niezawodne. Moduły optyczne wraz ze światłowodami tworzą infrastrukturę, która służy do sprawnego przesyłania danych. W naszej ofercie znajdują się akcesoria i elementy od renomowanych firm. Wyprodukowano je z myślą o tym, aby tworzyć przy ich pomocy rozbudowane oraz nowoczesne sieci.

Światłowody – kluczowe elementy sieci światłowodowej

Kable światłowodowe dzięki swoim unikalnym właściwościom są dziś wykorzystywane przez branżę telekomunikacyjną oraz dostawców Internetu. W naszym asortymencie można znaleźć najwyższej jakości produkty umożliwiające zaprojektowanie i stworzenie funkcjonalnej, szybkiej sieci.

W kablach tych znajduje się zawsze przynajmniej jedno włókno szklane. Jest ono zabezpieczone wytrzymałym materiałem, w związku z czym przewód wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Oferowane przez nas światłowody mają bardzo dużą przepustowość i zasięg, a do ich zalet należy zaliczyć również niepodatność na zakłócenia związane z polem elektromagnetycznym. Sięgając po to okablowanie i wykorzystując moduły światłowodowe, można stworzyć niezawodną sieć.

Moduł światłowodowy – niezbędne urządzenie do transmisji danych

Moduły optyczne to urządzenia, które muszą pojawić się wszędzie tam, gdzie światło służy do transmisji danych.

Moduły światłowodowe mają dwa zadania. Służą do zamiany impulsu świetlnego na elektryczny, a także napięcia elektrycznego na sygnał świetlny.

Oferujemy urządzenia typu CWDM, DUPLEX, DWDM, FIBRE CHANNEL oraz WDM. Oprócz tego można u nas znaleźć moduł światłowodowy wykonany w jednym z najpopularniejszych standardów – na przykład SFP, SFP+, X2 i wielu innych. W związku tym, że urządzenia te pochodzą od renomowanych producentów – CiscoCML – gwarantujemy ich solidne wykonanie i wysoką jakość.