WS-C3560-24PS-S

Switch Cisco Catalyst 3560 24 10/100 PoE 15,4 Watt + 2 SFP, IP Base

Kategorie
Wyprzedaż
SKU: WS-C3560-24PS-S NEW
Producent: CISCO
Cena :
nowy:
Netto: 699,00 zł
brutto: 859,77 zł

Chciałbyś kupić go w innej cenie ?
Złóż swoją ofertę.



Liczba produktów:  

WS-C3560-24PS-S

 

 

  Przełączniki Cisco serii Catalyst 3560 to seria przełączników dla przedsiębiorstw występująca w wielu wariantach konfiguracyjnych. Przełączniki te cieszą się dużą popularnością, w szczególności z uwagi na przystępną cenę w stosunku do oferowanych funkcjonalności -wspierają IPV6, przełączają w warstwie trzeciej, obsługują routing oraz ruch multicast'ów. To tylko niektóre powody, dla których klienci wybierają ten produkt.

 

  Przełączniki tej serii są dostępne w wersjach 24 i 48 portowych z uplinkami gigabitethernet SFP oraz z portami miedzianymi o prędkości 10/100 Mb/s oraz również gigabitethernet 10/100/1000 Mb/s. Dostępne są wersje przełączników w standardzie PoE.

 

 

 

  Przełączniki 3560 od strony funkcjonalnej oprogramowania występują w dwóch wersjach - IP BASE (IPB) oraz IP SERVICES (IPS). O tym, która wersja software'u jest zainstalowana na urządzeniu mówi ostania litera numeru katalogowego produktu, np. WS-C3560-24PS-S dla IP Base, WS-C3560-24PS-E dla IP Services.

 

  Przełącznik WS-C3560-24PS-S posiada 24 porty 10/100 Mb/s, zasilanie PoE na wszystkich 24 portach, dwa uniwersalne gniazda SFP do obsadzenia modułami oraz oprogramowanie IP Base.

 

Rodzaj urządzenia Switch
Producent Cisco
Wersja oprogramowania IP Base
Warstwa przełączania 3

Ilość portów [RJ45] 24
Szybkość portów [Mb/s] 100
Zintegrowane porty uplink Tak
Porty uplink SFP [1G] 2

Typ PoE PoE
Standard IEEE 802.3af
Ilość portów PoE 24
Dostępna moc PoE [W] 370
Maksymalna moc na port [W] 15.40

Prędkość przełączania full-duplex [Gbps] 32
Prędkość przekazywania 64-bajty [Mpps] 6.50
Maksymalna ilość aktywnych VLANs 128
Dostępne identyfikatory VLAN 1024
Unicast MAC adres 12000
MTU 9000
Jumbo frame 9018

Pamięć flash [MB] 16
Pamięć DRAM [MB] 128

Temperatura pracy min. [°C] 0
Temperatura pracy maks. [°C] 45
Wilgotność pracy min.[%] 10
Wilgotność pracy maks.[%] 85
Hałas podczas pracy typowy [dB] 42
Minimalne zużycie prądu [W] 40
Maksymalne zużycie prądu [W] 43

Moc zasilacza [W] 485
Złącze zasilania awaryjnego Tak
Redundanty zasilacz nie
Redundanty zasilacz w komplecie Nie
Rodzaj Chłodzenia Wentylator

Wysokość [cm] 4.40
Szerokość [cm] 44.50
Głębokość [cm] 30
Waga [kg] 5.10
MTBF [h] 224100

GLC-LH-SMD CML

Moduł CML LR 1310nm SFP [1G] LC 20km DDM
od: 45,00 zł netto

GLC-SX-MMD CML

Moduł CML SR 850nm SFP [1G] LC 550m DDM
od: 39,00 zł netto
Na wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Istnieje możliwość wydłużenia nawet do 5 lat.
Można również nabyć gwarancję rozszerzoną. Poszczególne ceny można sprawdzić w kalkulatorze powyżej.

Szczegółowy opis gwarancji podstawowej oraz rozszerzonej dostępny jest pod adresem:
https://sklep.comel-it.com/Help
Dostawa i płatność
Dostawa i płatność
Dostawa

Zamówiony towar dostarczamy do odbiorcy zwykle następnego dnia od dnia zamówienia. Zdarza się jednak, że towaru nie mamy na stanie w takiej sytuacji, dział handlowy skontaktuje się z Tobą i przedstawi termin dostawy towaru. Jeśli zaakceptujesz warunki dostawy, otrzymasz potwierdzenie zamówienia, a towar pojawi się w uzgodnionym terminie.

Płatność

Płatność za towar może zostać uiszczona za pomocą przelewu bankowego, karty kredytowej, karty bankomatowej/debetowej jak również za pomocą serwisu PayPal. Transakcje bezgotówkowe są obsługiwane w naszym sklepie za pomocą serwisu PayU.

Istnieje możliwość zakupu towaru na raty lub na znacznie wydłużony termin płatności, a także w formie leasingu. Aby dowiedzieć się więcej na temat dodatkowych form płatności za towar napisz do nas handlowy@comel-it.com.

Dotychczasowe oceny