WS-G5484 CISCO

Nowy Oryginalny Cisco 1000BASESX Short Wavelength GBIC Multimode only

Wyprzedaż
SKU: WS-G5484 NEW
Producent: CISCO
Cena :
nowy:
Netto: 12,20 zł
brutto: 15,00 zł

Chciałbyś kupić go w innej cenie ?
Złóż swoją ofertę.



Liczba produktów:  
Moduł GBIC WS-G5484 1GB SX SC


Specyfikacja produktu
Nazwa produktu: Moduł GBIC WS-G5484 SX
Długość fali: 850nm
Parametry światła: Światłowód wielomodowy do 550 m
Gwarancja: 12 Miesięcy
Rodzaj urządzenia Moduł optyczny
Producent CISCO
Kompatybilność CISCO

Standard modułu GBIC
Typ modułu Duplex
Prędkość transmisji [Gbps] 1
Typ złącza SC
Ilość włókien 2
Długość fali [nm] 850
Typ światłowodu Wielomodowy
Zasięg transmisji [km] 0.25
Zakres temperatur Standardowy
Minimalna temperatura pracy [°C] 0
Maksymalna temperatura pracy [°C] 70
Digital Diagnostic Monitoring [DDM] Nie
Na wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Istnieje możliwość wydłużenia nawet do 5 lat.
Można również nabyć gwarancję rozszerzoną. Poszczególne ceny można sprawdzić w kalkulatorze powyżej.

Szczegółowy opis gwarancji podstawowej oraz rozszerzonej dostępny jest pod adresem:
https://sklep.comel-it.com/Help
Dostawa i płatność
Dostawa i płatność
Dostawa

Zamówiony towar dostarczamy do odbiorcy zwykle następnego dnia od dnia zamówienia. Zdarza się jednak, że towaru nie mamy na stanie w takiej sytuacji, dział handlowy skontaktuje się z Tobą i przedstawi termin dostawy towaru. Jeśli zaakceptujesz warunki dostawy, otrzymasz potwierdzenie zamówienia, a towar pojawi się w uzgodnionym terminie.

Płatność

Płatność za towar może zostać uiszczona za pomocą przelewu bankowego, karty kredytowej, karty bankomatowej/debetowej jak również za pomocą serwisu PayPal. Transakcje bezgotówkowe są obsługiwane w naszym sklepie za pomocą serwisu PayU.

Istnieje możliwość zakupu towaru na raty lub na znacznie wydłużony termin płatności, a także w formie leasingu. Aby dowiedzieć się więcej na temat dodatkowych form płatności za towar napisz do nas handlowy@comel-it.com.

Dotychczasowe oceny

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

GLC-SX-MM CISCO

Moduł Cisco oryginalny 1000BASE-SX SFP, MMF, 850nm
od: 20,33 zł netto

WS-G5486 CISCO

Oryginalny Cisco 1000BASELXLH GBIC singlemode or m...
od: 80,49 zł netto