LiveZilla Live Chat Software
News Sale
CISCO ASA5580-40-10G-2K8

CISCO ASA5580-40-10G-2K8

2 ASA 5580-40 Appliances with 4 10GE, Dual AC, DES

new

$ 88 757,23

Netto: $ 72 160,35

PWR-C49M-1000DC

PWR-C49M-1000DC

PWR-C49M-1000DC - Zasilanie Cisco - Hot-Plug - 1 KW

new

$ 1 066,54

Netto: $ 867,11

PATCHCORD ŚW. WIELOMODOWY DUPLEX ST-ST 3m

PATCHCORD ŚW. WIELOMODOWY DUPLEX ST-ST 3m

Wielomodowy kabel światłowodowy, dupleksowy ST-ST długości 3m

remanufactured

$ 6,28

Netto: $ 5,11

PRZEŁĄCZNIK CISCO WS-C2960X-24PS-L

PRZEŁĄCZNIK CISCO WS-C2960X-24PS-L

Przełącznik zarządzalny | 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP | PoE+ | LAN Base

new

$ 1 766,92

Netto: $ 1 436,52

WS-X4992 CISCO

WS-X4992 CISCO

WS-X4992=4900M Spare Fan Tray

new

$ 405,90

Netto: $ 330,00

MANUFACTURERS:

CISCO JUNIPER EXTREME NETWORKS HP FINISAR OEM

PARTNERS: